Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z wykasowaniem błędu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie mam problem z wykasowaniem błedu w komputerze. Kolega podłączał laptopna z programem i pokazał błąd P0670. Ale nie mógł go usunąć.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Ale zacznijmy od początku posiadam Renault Megane II 1.9DCI (120) od lutego i zachciało mi się subwofera wiec postanowilem sobie go podlaczyć. Wymontowałem akumulator wraz z obudową filtra powietrza puściłem kabel i wszystko ładnie skreciłem. Aku było odłączone jakie 4h-5h. Przed rozłączeniem wszystko było ok. Po odpaleniu po złożeniu wszystkiego wyskoczyła kontrolka "SERVICE" a w wiadomościach pokazało sie "CHECK INJUCTION". I problem polega na tym ze jak odpale go rano to bląd sie pokazuje a jak odpale silnik po przejechaniu kilku kilometrów to nic się nie świeci. Dodam że spalanie jest takie samo auto jeżdzi z taką samą mocą.

Również sprawdzałem napiecie na świecach i wszedzie było 12.55V.

<><><><><><><><><><>><><><><>

A więc czy mogę chwile tak jeżdzić bo mieszkam w uk i cieżko tutaj o dobrego mechanika, więc muszę poszukać.

Może już ktoś miał podobny problem po odłączeniu akumulatora.

Pozdrawiam i czekam na jakieś propozycje i odpowiedzi

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.9 - Enter

5.17 Zabrania się multipostowania Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackRaven

Kup miernik,świece mają mieć 0,9 oma lub sprawdź kablem bezpośrednio z aku czy iskrzą.

Czy auto odpala za pierwszym razem czy trzeba kręcić ?

Edytowane przez BlackRaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!