Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skórzana tapicerka od coupe Hthb? POMOCY!


Grou

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Przejrzałęm forum i nie widzialem nic w tym temacie :rolleyes:

jestem posiadaczem Renault Megane I phII i chcialbym miec w srodku skórkę! Może jestem troche zboczony ale lubie zapach skóry w samochodzie, po za tym podoba mi sie to ;) Moje pytanie brzmi czy fotele i kanapa z Megane I phII coupe podejda do hathbacka? Chodzi mi bardziej o tylną kanapę (jest 2osobowa, ale więcej mi nie potrzeba) Podrostu chce wiezdiec czy podejdzie. Ewentualnie gdzie mogę znaleźć komplet skór do hathbacka ? I kolejne pytanie, czy ktoś ma moze taki komplet od coupe ewentualnie od hathbacka :D Z gory dziekuje za pomoc !!! Przeszukalem neta i tez nic nie znalazlem :/

Pozdrawiam

 

Regulamin pkt.5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze skóra od coupe nie podejdzie do htb i w drugą stronę też nie.

Po drugie ta "skóra" to tak na prawdę skóra z plastikowej świni i nie osiągniesz takiego zapachu jak w autach typu BMW czy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie mam Renault Megane Coupe 1.6 16v 2000 r. i chcę założyć fotele skórzane czy podejdą fotele skórzane od megane coupe tych przed liftem do mojej meganki no bo ja mam ta po lifcie muszę mieć szybka odp bo koleś ma do sprzedania i czeka aż mu dam znać czy je biorę czy nie ???

Edytowane przez megane16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed liftem coupety nie miały bocznych poduszek, więc po montażu foteli będzie świecić błąd.

 

Jak dobry stan i dobra cena to bierz, być może ktoś na forum coupetek łyknie, bo tam często szukają pełnej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie miały bocznych poduszek czyli gdzie one były ??? i coś jeszcze te siedzenia to od anglika too chyba nie ma żadnej różnicy i czy boczki w drzwiach są identyczne czy się różnią ??? chyba że bym zmienił sam materiał czy nie bardzo ?? ahaa i mówisz że szukaja a ile takie fotele komplet jest mniej więcej wart ???

Edytowane przez megane16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki boczne są tylko w przednich fotelach.

Boczki przód i tył będą pasować zamiennie, ale może być inny kolor plastiku. Przed liftem była inna kolorystyka wnętrza niż po lifcie, a co za tym idzie przednie boczki z drzwi mogą mieć inny kolor niż deska rozdzielcza.

Jak fotele od anglika to regulacja odcinka lędźwiowego będzie tylko u kierowcy, to samo może dotyczyć regulacji wysokości fotela - to zależy od wersji.

 

P.S. Popraw post powyżej, żeby dało się to przeczytać, bo teraz to tylko się domyslam, że odpowiadam na właściwe pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile to może byc warte bo już dawno nie mam takiej meganki, nigdy mnie wymiana na pełną skórę w coupecie nie interesowała (miałem półskórę), kolejna sprawa to zależy od stanu skóry i od tego czy ktoś będzie chciał mieć skórę z anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!