Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę - Renault Megane II 1.5 dci


Mass

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! :(

Powoli zamierzam się do zakupu samochodu. Wpadła mi w oko ta oto Meganka:

http://allegro.pl/okazja-renault-megane-sport-1-5-dci-stan-bdb-i4176042876.html

Co możecie powiedzieć na jej temat na podstawie zdjęć? Dla niewprawionego oka, takie jak moje, auto wygląda naprawdę nieźle. W przebieg za bardzo nie ma co wierzyć, choć wnętrze nie wydaję się być zniszczone, może poza gałką zmiany biegów. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :angry:

 

Pozdrawiam, Mateusz

 

P.S. czy nieoryginalne radio jest kompatybilne z wyświetlaczem/komputerem samochodowym? :D

Edytowane przez Mass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę, czyli pewnie auto miało większe lub mniejsze spotkanie z innym użytkownikiem ruchu lub innym nieznanym obiektem, niekoniecznie latającym :) Ale trudno też oczekiwać od 11-letniego samochodu, aby było nieskazitelne pod tym punktem, szczególnie w kraju majstrów kitu i szpachlówki :) Także jeżeli coś było robione, ale solidnie, nie jest dla mnie czymś bardzo odstraszającym.

 

Coś więcej da się "wyczytać" po fotkach?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym egzemplarzu?

http://olx.pl/oferta/renault-megane-ii-3d-1-5-dci-xenon-klima-bez-wkladu-alu-17-prywatn-CID5-ID5UnL9.html#bd44cf0272

 

Wypucowane, wypachnione, doinwestowane, wszystko takie ładne i kolorowe, że aż dziwne :D Wprawdzie nie powala wyposażaniem, ale wydaje się zadbane?

Czy z tym, 85KM silnikiem, da się tym autem w miarę rozsądnie pojeździć? Nie szukam demona prędkości, chodzi mi o typowe codzienne użytkowanie, gdzie czasem trzeba jednak kogoś wyprzedzić :P

 

Z góry dzieki za cenne uwagi.

 

P.S zauważyłem połamaną kratkę nawiewu od strony kierowcy. Niby delta, aleee.. Mnie osobiście bardzo razi. Czy jej wymiana wiąże się z rozbiórką całej deski rozdzielczej?

 

P.S.2 czy zabieg wymiany kierownicy na skórzana jest skomplikowany?

Edytowane przez Mass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tym, 85KM silnikiem, da się tym autem w miarę rozsądnie pojeździć? Nie szukam demona prędkości, chodzi mi o typowe codzienne użytkowanie, gdzie czasem trzeba jednak kogoś wyprzedzić

Na działkę będzie w sam raz :) zależy kto co oczekuje od auta, musisz się sam przejechać i ocenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na działkę będzie w sam raz :)

chyba piszesz o swoim, duży bagażnik można zapakować kilka worków kartofli, a i jeszcze podczepić przyczepke w razie potrzeby... 1.9 z tą mocą bez problemu uciągnie, 1.5 może mieć z tym problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miało jakieś przygody, przód byle jak spasowany, różnice w odcieniu lakieru .Co do wnętrza do sprawdzenia specyfikacja wnętrza - nie pasuje mi ramka wokół dźwigni zmiany biegów i uchwyty drzwi. Nie jestem pewny czy wewnętrzne listwy progowe są oryginalne.

AF 17 cali. Może i ładnie wyglądają ale ceny opon... Oczywiście silnik z gatunku wysokiego ryzyka, do tego brak informacji o historii auta.

 

Kolego Extreme666 po przecinku i kropce stosujemy spację. Poprawiłem. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Auto chciałbym obejrzeć z końcem tygodnia. 82KM może i nie powalają, ale w swoim życiu kiedy w domu było Polo 1.0 III gen, z 50KM i jakoś się tym poruszaliśmy, to i teraz dam radę :D Bardziej mnie interesuje ten silnik i stwierdzenie, że jest wysokiego ryzyka? Skąd taka łatka się pojawiła?

Maska może faktycznie wygląda podejrzanie, ale większość meganek z allegro wygląda podobnie, stąd myślałem że to fabryczny defekt.. Co do różnic w odcieniu lakieru, być może po prostu wina zdjęć? Facet zapewnia, że sprawdzał auto czujnikiem, a poza poprawkami nad prawym tylnym nadkolem (wykonanym za jego kadencji - gdzie podobno była szpecąca rysa) nie było nic malowane, sprawdzimy czy mój czujnik to potwierdzi ;)

Edytowane przez Mass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!