Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

osram nightbraker - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2pyt:

Czy te żarówki są ok do Megane 2 2008, w instrukcji jest żeby żarówka miała filtr uv żeby nie zniszczyć klosza a o tych żarówkach piszą: brak dodatkowych filtrów ?

Czy faktycznie lepiej świecą?

Edytowane przez megan_pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem takich żaróweczek do dnia wczorajszego ... spaliły się jedna po drugiej :( Osramy te świecą dużo dalej niż zwykłe a do tego w nocy maja bielsze światło. Ja właśnie jutro jadę zakupić komplet kolejnych. A tylko ważne by kupić oryginały bo podróbki wytrzymują 4-6 miesięcy. Moje wytrzymały ponad rok co jest świetnym wynikiem jak na żarówkę 110%+. Co do niszczenie odbłyśnika to nic nie zauważyłem wiec jest ok :P TAK WIEC POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam NIGHT BREAKER UNLIMITED posiadają filtr UV, jak do tej pory jestem bardzo zadowolony ,jak pisze kolega powyżej mają bielsze światło,mogę polecić.Jak długo poświecą zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aston76, chyba chciałeś napisać 1000 godz.?

Nie, właśnie są obliczone na 100 godzin pracy. A wiem bo w Casto dużo osób reklamowało żarówki samochodowe po 4, 5 miesiącach od zakupu. I przedstawiciel producenta przysłał rozpiskę z ilością godzin pracy żarówki jaką gwarantują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tych żarówek już ok. 4 miesiące i trzeba przyznać, że jednak trochę lepiej świecą. Bardzo ładnie też wyglądają w reflektorze, dzięki soczewkowej lampie wyglądają "prawie" jak ksenon :mrgreen: , światło nie jest takie "żółte" tylko bardziej białe.

Edytowane przez mateuszchm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mi po 1,5 roku używania Osram Nightbreaker w Megane II z 2007 kompletnie wypaliły się odbłyśniki i klosze. Światła mijania sięgają na 2-3 metry, a długie może z 15. Strach rozpędzić auto ponad 50 km/h. Jak jadę w nocy i ktoś mnie dogania z tyłu, to się widno robi. Na pustej drodze używam przeciwmgielnych, bo mam największy zasięg. Masakra. Właśnie szukam firmy do regeneracji reflektorów i już w 2 miejscach powiedzieli mi, że Megane II ma fatalnej jakości odbłyśniki i są bardzo wrażliwe na wszelkiej maści mocniejsze żarówki. I nie chodzi tu tylko o silne promieniowanie UV, ale również wyższą temperaturę takich wzmocnionych żarówek. Dajcie sobie luz z takimi żarówkami, mój znajomy w identyczny sposób załatwił sobie światła w toyocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam tych żarówek w meganie zwykłe reflektory i scenicu soczewkowe, w obu przypadkach świecą lepiej od zwykłych, wypalania reflektorów nie zauważyłem, a żarówki siedzą tam dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!