Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


czerski

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

najpierw się przedstawię

jestem najprawdopodobniej przyszłym posiadaczem MEGANE 1.9TD

A czy będę zależy w dużym stopniu od waszych wypowiedzi

a teraz napisze o co mi chodzi

mianowicie mam okazie kupić MEGANE 1.9td kombi ,białe ,grudzień 2001

samochód jest polizingowy ma najechane 120tys,(udukumętowane) od pól roku użytkuje go syn mego szefa ,do auta dożuca komplet opon zimowych wraz z felgami, na lato alumy

cena dla mnie za to auto to 10tys zeta (których na razie nie mam muszę pozbyć się obecnego) ale zadam wreszcie pytanie czy warto go kupić (ze względu na cenę to wiem że się opłaca) jednak chciałbym uzyskać obiektywną odpowieć o awaryjności tego silnika i o orjentacyjnych cenach części zamiennych (przejżałem dziś prawie całe forum i nic ciekawego na temat tego silnika nie znalazłem) zaznaczam że samochodu przez okres roku nie będę mógł sprzedać (ze względu na szefa) choć jeśli będzie śmigał to na pewno szybko go się nie pozbędę (wprawdzie wolał bym więkrzy ale kwestja przyzwyczajenia teraz jeżdzę OMEGĄ 2.5td 1996 ale zaczyna się już lasować i muszę zmienić)

za obiektywne odpowiedzi dzięki

POZDRAWIAM

przyszły fan MEGAN

 

[Pisz po polsku, bo jak to zobaczy Twój szef to nie będzie zachwycony i Ci auta nie sprzeda :-P ... - bronius]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wszystko takie cudowne jak piszesz to możesz brać w ciemno. Taki przebieg na ten silnik to dopiero dotarcie. Auto to jeszcze nie korzysta z szeroko rozbudowanej elektroniki wiec nie ma co sie psuć. koszty ewentualnych napraw nie są wysokie a ten silnik spokojnie wytrzyma jeszcze dużo ... dużo.

ja za taką cenę bym sie nie zastanawiał i cieszył sie wygodną jazdą.

ceny części zależne od marki części. Oficjalnie opel ma niższe ceny ale to tylko oficjalnie bo to zależy gdzie kupisz. Tak wiec opychaj omegę zwłaszcza jak sie sypie i zapraszamy do klubu użytkowników renaulta.

oczywiście auto bezwypadkowe bo takie po nie umiejętnej naprawie może być bardziej podatne na rdzę ale ople mają z tym większe problemy.

ceny części możesz porównać na: http://sklep.intercars.com.pl/

w e katalogu i będziesz miał pogląd na sytuacje, pamiętaj tylko że intercars jest drogi i zawsze możesz kupić tańsze zamienniki.

moje zdanie jak najbardziej pozytywne na temat tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc

spróbuje sprzedać OMEGIE

i jak kupie reno to się pochwale i dołączę do zacnego klubu

POZDRAWIAM

 

[ Dodano: 2008-02-13, 16:15 ]

kupiłem to auto jest to silnik 1.9dti rok 2002 kombi moje pierwsze wrażenia po jeździe dość głośny silnik w trakcie przyśpieszania i jest bardzo mułowaty a przede wszystkim w dolnym zakresie obrotów najgorsze to jest przyśpieszanie oraz wyprzedzanie, gaz do dechy a on stoi prawie w miejscu, pozatym nic nie puka jedynie trzeszczą plastiki narazie tyle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!