Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II dla żony


marcin110280

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm....

-sprowadził w lutym, patrząc po drzewach zdjęcia są maksymalnie z marca i to raczej początku, chyba że tam gdzie stacjonuje jakoś mizernie wegetacja postępuje;

-czy fabrycznie w phI w tym roczniku mogła być szyba z barwionym pasem na górnej krawędzi? Ja sobie nie przypominam żeby taka szyba rzuciła mi się w oczy;

-grzebane w podszybiu aż miło, ktoś na odwal się wycieraczki pozakładał (szczegolnie lewą);

-tylna wycieraczka wisi;

-czujników ciśnienia ze stalowymi felgami chyba nie ma;

-lewa naklejka chyba jest, prawa trudna do stwierdzenia;

Sprzedaje się już ze 3 miesiące, więc na taki ideał mi nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czujników ciśnienia ze stalowymi felgami chyba nie ma;

A co niby temu przeszkadza??

Tak samo nie trzeba specjalnych opon do takich kół, co gdzieś ostatnio napisałeś..

Specjalne i droższe trzeba do systemu PAX, a nie do czujników ciśnienia. Do PAX są i inne felgi, na które nie pasują normalne, standardowe opony.

PAX i czujniki mogą występować razem ale nie muszą. Nie są od siebie zależne.

Edytowane przez gojgien
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny exModeratorze, nie twierdziłem i nie twierdzę że wiem wszystko na świecie (w przeciwieństwie do niektórych). Do tej pory byłem przekonany że czujniki ciśnienia i system PAX to to samo. A jeżeli zauważyłeś że gdzieś podałem błędną informację, a sam wiedziałeś że nie jest to zgodne z rzeczywistością to mogłeś tam podzielić się swoją wiedzą z korzyścią dla innych użytkowników.

 

A wracając do meritum, marcin110280 gratuluję braku siniaków, mam nadzieję że nabytek ucieszy małżonkę i będzie dobrze służył nie stwarzając problemów.

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!