Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w zakupie Megane Coupe III 1.4 TCe


d4rk89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem zainteresowany kupnem Meganki Coupe III z silnikiem 1.4 TCe 130km i natknąłem się na takie ogłoszenie:

 

http://otomoto.pl/renault-megane-1-4-gt-C33772534.html

 

Co sądzicie? Moim okiem wygląda OK, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klapie znaczek GT, na zagłówkach chyba też (ciężko powiedzieć), a na desce GTline o ile dobrze widzę, silnik tez nie GT a jak już GTline. Kierownica też chyba powinna być inna, ale może to kwestia rocznika więc nie jestem pewny. To w sumie drobiazgi, może ktoś zmieniał znaczek na tyle dla lansu, ale może wynika to z czegoś więcej. Zapytaj co było robione, nie oznaczone ze "bezwypadkowe", to możne sprzedawca wie co było.

A i GT miało chyba domyślnie 18tki a te felgi to 17ki z GTline.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Gościa i powiedział, że wszystko jest TIP TOP, jak nówka, jeśli chodzi o mechanikę i przebieg prawdziwy. Jedynie co to opowiedział mi historię... interesującą <_<

kupował go we Francji jako uszkodzony a dokładnie ponoć jakieś inne auto obok tej Meganki się spaliło i uszkodzony został lakier z prawej strony i nadtopił się błotnik i przedni zderzak. Błotnik i przedni zderzak został wymieniony a lakier został wypiaskowany i pomalowany na nowo. Ciekaw jestem ile z tego prawdy hehe

 

PS. Podał mi również VIN.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik i przedni zderzak nie tłumaczy zmienionego znaczka na tylnej klapie, bo GT to to nie jest :) Chyba, że zapomniał powiedzieć że tył też się naruszył. Szkoda, że nie widać całych zagłówków było by widać czy fotele też przekładane.

 

Kierownica w GTline (i GT) powinno wygalać chyba tak jak TU, ale jak pisałem, możne wcześniej bywały inne, w co szczerze wątpię.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest gt line, tylko na klapie ktoś oderwał część napisu.

Wersja GT miała tylko benzynę 2.0 180KM i diesla 2.0 160KM.

 

Kierownica jest ok, przed liftem w GT line takie były fajery, a w GT była profilowana. Felgi są ok.

 

Nie wygląda źle ogólnie rzecz ujmując. Ciekawe, czy ten zapach na fotelu ma zniwelować zapach spalenizny?

 

W ogłoszeniach pełno jest Meganek "GT", często sprzedający nie wiedzą co sprzedają, albo nie chcą wiedzieć.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzwoniłem do Gościa i powiedział, że wszystko jest TIP TOP, jak nówka, jeśli chodzi o mechanikę i przebieg prawdziwy. Jedynie co to opowiedział mi historię... interesującą <_<

kupował go we Francji jako uszkodzony a dokładnie ponoć jakieś inne auto obok tej Meganki się spaliło i uszkodzony został lakier z prawej strony i nadtopił się błotnik i przedni zderzak. Błotnik i przedni zderzak został wymieniony a lakier został wypiaskowany i pomalowany na nowo. Ciekaw jestem ile z tego prawdy hehe

 

PS. Podał mi również VIN.

Hej, doszło do oględzin auta? Masz może jakieś spostrzeżenia?

 

pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!