Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam, czy jest ktoś w stanie powiedzieć co to jest za czujnik znajdujący się za zbiornikiem wyrównawczym płynu chłodniczego? Załączam fotki z jego oznaczeniem.

post-71359-0-50293900-1408318624_thumb.jpg

post-71359-0-06749400-1408318634_thumb.jpg

post-71359-0-72219000-1408318641_thumb.jpg

post-71359-0-36690600-1408318659_thumb.jpg

post-71359-0-02180000-1408318669_thumb.jpg

Jest to słynny wyłącznik uderzeniowy.

Po stłuczce w benzynie odcina zasilanie pompy paliwa a w dieslu wyłącza zasilanie komputera wtrysku.

Wciskasz gumowy kapturek i samochód znowu odpala.

Chyba jesteś jedyną osobą , która go tak dokładnie obfotografowała :D

• +1 1

I bardzo dobrze <ok>

Przyda się wszystkim szukającym gdzie go ukryto :)

• Zwycięzca 1

Wielkie dzięki wszystkim, do tej pory (i odpukać już nigdy) nie miałem z nim do czynienia, dlatego moje pytanie. A co do dokładności oznaczenia to z własnego doświadczenia wiem jak to się przydaje w pracy przy aucie:)

Witam , mam pytanie odnośnie tego czujnika. Czujnik odłącza tylko pompę paliwa czy jest jeszcze coś odłącza? Mam awarie u siebie w phII taką, iż czasem auto mi nie odpala, tzn pompa paliwa nie pracuje ale po wciśnięciu czujnika jest ok, to zauważyłem zależność- nie działa wyświetlacz radia na podszybiu, radio, reszta bez zmian tzn rozrusznik kreci itp.

I ten czujnik też za to odpowiada? Będę musiał go wymienić, często muszę go wciskać ostatniego czasu.

Edytowano przez makuru

Wyłącznik odcina zasilanie pompy paliwa.

Bede musiał go wymienić, często muszę go wciskać ostatniego czasu.

Zanim go wymienisz to doraźnie możesz zewrzeć ze sobą te dwa kabelki idące do czujnika. Nie będziesz musiał go co chwilę wciskać.

witam jest to temat nie tej rubryki ale moze ktos doradzi . Mianowicie przejechalem dzis swoim renault scenic 1998 rok doslownie 200 metrow i jak by nigdy nic zgasl i do zegarow wogole nie dochodzi prad , centralny nie dziala nawet z kluczyka tak jak by odcielo calkowicie prad , jedynene co swieci na zegarach to awaryjne swiatla . Bezpieczniki sa ok  Doraddzcie , pomozcie . 

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.6 Literki PL-mireczek01