Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od pewnego czasu mam pewnien irytujący problem, z racji ,że nie mogłem znaleść podobnego tematu postanowiłem napisać. W mojej megi HB 2012 od kilku tygodni coś zaczęło trzeszczeć w górnych okolicach słupka B od strony kierowcy. Ten dźwięk to takie jakby trzeszczenie plastiku. Słychać go wyraźnie na przejeżdżaniu przez progi i na nierównościach. Najpierw myślałem ,że dzwiek dochodzi z podsufitki więc otuliłem gąbką przewód który się tam znajdował ,gdy nie pomogło zdemontowałem plastiki ze słupka. Po zdjęciu plastikowych osłon słupka ten uporczywy dźwięk stał jeszcze głośniejszy ,ale nadal nie moge zlokalizować co go powoduje. Odrazu mowię ,że nie są to uszczelki. Dźwięk słychać jadąc nawet z otwartymi drzwiami. Macie może jakies pomysły co to moze byc? Juz mi rece opadają.

Edytowane przez Nicofight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wrażenie, że udało mi się namierzyć winnego u mnie. Zakleiłem "testowo" taśma zaślepkę pod klamka... i 2 dni ciszy (nie licząc uszczelek :/). Dźwięk wydawało mi się, że ma źródło wyżej, ale przed zaklejeniem czuć było że ma luz i ruszając palcem wydawała "znajome" trzaski więc mam nadzieje, że przynajmniej 1 hałas mam z głowy.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat. W moim przypadku na trzaski z górnej części słupka B pomogło...

Przesmarowanie zamka. Nie mylić z wkładką. Co zabawne odgłosy były wariacją stuków i trzeszczenia. Dodatkowo polecam sprawdzić gumki osłaniające przewody elektryczne wchodzące w drzwi. Po przesmarowaniu obydwu elementów błoga cisza...

Phil

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!