Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Coupe 1.4 - prośba o ocenę


xfm2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prośba o ocenę tego auta - http://otomoto.pl/renault-megane-1-4-16v-tce-bose-edition-2012-131ps-C34444605.html

VF1DZ1V0646044103

 

Pozwolę sobie wkleić opinię z innego źródła:

"w/g mnie się działo z przodu gdyż brakuj reszty pakietu, przedni zderzak nie jest od coupe tylko od z zwykłej megane wzbogacony o 2 polakierowane wstawki, reflektory na 99% w tym roczniku nie były jeszcze czarne wiec albo takie kupił albo są to chinskie zamienniki"

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że z przodu mogło coś być, bo 2012 rok to polift, więc lampy przednie powinny być bez żarówek do jazdy dziennej. Zderzak też jest od przedlifta, bo nie ma miejsca na ledy/zaślepkę.

Wersja Bose, czyli 17" felgi, srebrne uchwyty drzwi, ramki głośników Bose efficient series, lakierowane na czarno elementy deski i podłokietnika. - to by się zgadzało.

Pakietu z przodu mogło nie być, sporo spotykam tylnych dokładek na megankach, a z przodu brak. Nawet u mnie na osiedlu stoi taka czarnula, tylko z tyłu ma dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest raczej całe przed liftem, w środku ramka lewarka jest malowana na srebrno,trapez na kierownicy też, kapsel gałki satynowy. Z tego co wiem (chyba, że ktoś mnie poprawi jeśli się mylę) po lifcie to jest takie plastikowo-chromowane.

Jedyne co mi się rzuca to to, że lewy nawiew jest niemalowany, a powinien być wymalowany na czarno jak reszta. I czy wersja Bose nie miała srebrnych pasów bezpieczeństwa?

Edytowane przez giziq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bose były chromy.

Srebrne pasy na pewno były w Monaco GP i RS, nie wiem czy w Bose też.

Rzeczywiście lewa ramka nielakierowana. Mnie trochę zastanawia połączenie płaskiego radia i zestawu Bose - nie pasuje mi to do reszty.

Takie niuanse trzeba by chyba sprawdzić dokładnie po VINie w ASO, tylko może być problem, z kumatym pracownikiem ASO, który wszystko dokąłdnie sprawdzi.

Taka kierownica jak tu była w wersji GTline przed liftem i w Monaco GP.

Pod nogami powinien być subwoofer (brak schowka). Jeżeli nie ma suba - to nie jest Bose, tylko jakiś składak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ominąć komis i porozmawiać bezpośrednio z właścicielem.

 

To co powiedział:

Auto przyjechało uderzone z tyłu. Wymieniona belka, zderzak, klapa.

Oraz z przodu (jak to określił "delikatnie") - stąd wymienione lampy + zderzak.

 

Kwestii niepomalowanego nawiewu juz nie poruszałem <dobani>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!