Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 3 2.0 Tce 5d


tokonto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Poszukuję Megane 3 2.0 Tce 5d, jakoś mało ich na rynku wtórnym, czy jest wogóle możliwe dostać coś do 40K ?

 

Ktoś może zna/oglądał tą ? :arrow:http://megane.com.pl/page/gielda/ogloszenia-sprzedazy.html/_/renault-megane-iii-20-tce-jak-nowe-r98

Trochę boje sie tego, że sprowadzana ze Szwajcarii i cena też wydaje sie dość "okazyjna"

Może znacie jakies sensowne 2.0 Tce 5d do sprzedania ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie dość niska, ale być może adekwatna jak za auto "sprowadzone". Kolega w czerwcu sprzedał Megana III hatchback 2.0 Tce Privilege 2009 rok, xenony, jasne wnętrze, automatyczny hamulec ręczny z nawiewami na tył, fotele grzane za 43 000 zł. Fakt że był 1 właścicielem, kupił nowe w salonie, przebieg wynosił w momencie sprzedaży 70 tyś km. Jak widać różnica za sprowadzone a krajowe od 1 właściciela jest spora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wogóle 2.0 TCE, ma jakieś uciążliwości które mu doskwierają?

F4RT to jeden z najlepszych silników w historii Renault. Aczkolwiek wszystko zależy od tego jak był silnik eksploatowany. Znów jak w przypadku dCi Renault zalecało wymianę oleju co 30 tyś km, dobrze to skrócić do 15 tyś km dla własnego komfortu psychicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meganka z tego ogłoszenia jest akurat moja. Zdecydowałem się umieścić to ogłoszenie na forum bo samochód jest naprawdę w idealnym stanie, bezwypadkowy z pełna historią serwisową i oryginalnym przebiegiem. Sam byłem z pojazdem przed zakupem w serwisie i zachęcam równiez do takiej wizyty osobę zainteresowaną zakupem. Jeżeli wyszłyby jakieś rozbieżności w stanie faktycznym a opisem auta to zwracam koszt przejazdu. Gwarantuję że pierwsza osoba zainteresowana takim pojazdem z tym silnikiem kupi to auto. Sprzedaję pojazd (lub w grę wchodzi zamiana) tylko dlatego, że okazł się niestety za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!