Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jak wyłaczyć automatyczne światła mijania


rado084

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z meganką. Nie mogę wyłączyć świateł mijania po zapaleniu silnika. Automatycznie się zapalają. CLIPem nie mogę wyłaczyć, nie ma takiej opcji! Wciskam AUTO na lewej manetce i trzymam 5-15 sekund i NIC na zgaszonym. Założyłem sobie dzienne a tu zonk. Światła sie zapalają samoczynnie. Nie jest to wina czujnika deszczu, ponieważ nie mam tej opcji. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie dzienne a tu zonk. Światła sie zapalają samoczynnie.

To chyba dobrze. Tak to powinno działać. Światła mijania zapalają się automatycznie jak zapadnie zmrok, a wtedy gasną światła dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A manetka od świateł w jakiej jest pozycji? Bo jeżeli ustawienie jej jest na włączenie świateł mijania, to nie wyłączysz opcji automatycznego włączenia świateł podczas zmroku. Jest jeszcze jedna możliwość, że posiadasz auto z ustawioną opcją skandynawską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna możliwość, że posiadasz auto z ustawioną opcją skandynawską.

Kolega opisuje, że podłączył auto pod CLIPa i nie było takiej opcji, co wydaje mi się, że wyklucza taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja zalozylem dzienne w miejsce haligenow. Manetka ustawiona na 0 na postoj i na swiatla i w zadnym wypadku nie dziala wylaczenie aut swiatel mijania... W clipie nie widzialem opcji przestawienia z wersji skandynawdkiej a siedzialem z 2 h. Podlaczalem tez ddt2000 i autobossa i tez nic. Moze przycisk auto w manetce nie dziala? Wczesniej byl jakis blad: zasilanie manetki czy tam wlacznika swiatel jakos tak. Po wykasowaniu bledu brak do tej pory...

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu lewej manetki przy kierownicy jest przycisk - wduszany. Wyłącz światła mijania, a następnie przytrzymaj ten przycisk - jakieś 5 do 10 sek. Pojawi się komunikat o włączeniu lub wyłączeniu auto świateł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala to wlasnie...

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Dodano: 10 paź 2014 - 17:48

Ktoś ma jakiś pomysł?

 

Dodano: 10 paź 2014 - 18:25

Temat rozwiązany. Trzeba wejść w CLIPie w UCH następnie nowa konfiguracja i odnaleźć UCH OŚWIETLENIE. Należy na nowo zaprogramować konfigurację pojazdu i w muejscu "światła dzienne" dać BEZ. Wtedy jest git :) Oczywiście sam do tego doszedłem. Pozdrawiam.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!