Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinię o Megance ;)


virhaker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, studiuję medycynę i potrzebuję w miarę niezawodnego samochodu przyciągającego również uwagę, w sensie nie nudnego, tak natrafiłem na to ogłoszenie:

 

http://auto-metys.otomoto.pl/renault-megan...7-C4398280.html

 

Przebieg to 71 tyś. km, bezwypadkowy, możliwość sprawdzenia grubości lakieru...

 

Co możecie napisać o danym samochodzie, tudzież zaoferować jakiś inny, patrząc na obrazek, rok produkcji, itd, itp :( Nie znam się na Megankach, ani wogóle na francuskich samochodach, do tej pory jedynym samochodem którym jeździłem to cztero litrowy niemiecki diesel taty... A na coś takiego to funduszów mi nie wyloży jako na pierwszy samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się przód, tzn. szpara między maską a zderzakiem nie powinna być taka szeroka, autko może być szykowane na handel świadczą o tym np. wycieraczki, jedna płaska a druga stelażowa ??!!

 

jeśli jesteś zainteresowany tym egzemplarzem to weź go do ASO renault na badanie, jak wynik będzie pozytywny to go bierz

 

piszą, że pierwszy właściciel, ale gdyby był jeden właściciel od nowości to dlaczego miałby zmieniane tablice rejestracyjne? (w 2003r. nie wydawali jeszcze tablic z gwiazdkami na niebieskim pasku - była flaga Polski) - takie niby szczegóły ale budzą już wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius, ma racje może być podpicowana do sprzedaży, na pewno kłania się ASO, i dokładne obejrzenie auta czy nie było klepane, chociaż ze zderzakiem to wiadome jak jest nieraz przez przypadek coś się może stać dlatego taka szpara(mojemu wujkowi pies sciągnął łańcuchem zderzak na podwórku jak biegał) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiego oglądania wiele pożytku nie ma, zapłać specowi od samochodów niech dobrze posprawdza czy nawet w ASO(to są grosze w stosunku do psychicznej załamki ) bo Ty jedynie mozesz sprawdzic latareczką czy np zderzaki od spodu nie mają innego koloru...tez tak kiedyś oglądałem jak szukałem Megi-zdaje sie to było w komiesie w Łasku.W opisie pisze ze stan perfekcyjny(~5lat!), niektóre komisy tez tak piszą ale przynajmniej dają np.pół roku gwarancji mechanicznej.Tyle ze ponoć jest to auto kupione w u nas w salonie.Zobacz kto był włascicielem-młody czy starszy- generalnie jest wiele informacji które musisz znać.Powodzenia

 

[ Dodano: 2008-02-24, 11:17 ]

Aha te zdjęcia to tez takie dali ze... naprawdę sporo roboty to kosztuje:)Widać ze perfekcja to pojęcie względne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem zadzwoń i zapytaj o:

- numer VIN

- nazwę serwisu, w którym była serwisowana

- i czy jest książka serwisowa

 

Później dzwonisz do serwisu i pytasz co było robione - i już wiesz czy warto chociaż się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!