Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane kombi 1.5 dci, 2006 Szczecin


tezero

Rekomendowane odpowiedzi

Ukłony, chcę moją Renię zamienić na nowszą, co myślicie o takiej megance?

 

http://olx.pl/oferta/renault-megane-2006r-kombi-1-5dci-diesel-po-lifcie-raty-zamiana-CID5-ID6qPDx.html#e527d8ca6f

 

Ktoś może przypadkiem był, oglądał i nie kupił?

Dzięki za info z góry!

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia przód+prawy bok. Wgnieciony lewy próg, więc i ta strona do sprawdzenia. Brak popielniczki, dywaników z tyłu a z przodu rzucone ot tak na sztukę. Hak + 1.5 diesel - duży minus a jeszcze do weryfikacji wyposażenie (korbki z tyłu, brak zamykanego podłokietnika) a handlarz wylicza niemal full wypas.

I najważniejsze - jechać kilkaset kilometrów by pooglądać auto być może bez możliwości jazdy próbnej i powrotu na kołach? Trochę za duże ryzyko.

Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U większości handlarzy ich auta są w wersji full-wypas.

Nawet jak to omawiane, co ma szybki na korbki z tyłu i nie ma świateł przeciwmgłowych .

Ale może "w swojej klasie" to auto jest właśnie w takiej wersji, a sprzedawca nie ma aktualnie w ofercie lepiej wyposażonych aut , więc może nawet nie minął się z prawdą. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest do obejrzenia w Szczecinie, posiada ważny przegląd i tablice z ubezpieczeniem, można bez przeszkód poruszać się po Polsce!!!

 

Mnie wkurza, jak wciskają ludziom taką ciemnotę. Z jednym gostkiem zacząłem dyskutować, napisał mi, że sprzedaje miesięcznie 40 aut i on wie lepiej, niż policjant na YT. Napisałem, ok, nie ma problemu, podjedziemy na komisariat przy okazji testów auta i zapytamy.

Edytowane przez luc4s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej aut oglądam, tym mniej chcę zmieniać moją Renię. Niby 240 tys. pękło ale auto pewne i chyba nie ma sensu zamieniać na nic nowszego, o niższym przebiegu. Przynajmniej wiem, czym jeżdżę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić tylko po to by mieć Meganke po lifcie to nie ma większego sensu wymiana (kosmetyczne zmiany na zewnątrz, wewnątrz bez zmian, prowadzenie na tym samym poziomie). Możesz trafić na bubla do którego będziesz pakował w nieskończoność przez błędy poprzedniego / poprzednich właścicieli. Wymiana auta miała by sens jakbyś myślał o Meganie III... Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że można wymienić siekierkę na kijek, kupując bardzo podobne auto z nieznaną przeszłością i bardziej skręconym licznikiem.

Znowu , zmieniając auto na Megane 3 troszkę odmłodzisz sobie wnętrze, ale zwiększysz spalanie , bo M3 pali więcej niż M2 z takim samym silnikiem.

Ale niezawodność M3 jest o niebo lepsza niż w M2.

No i na Megane 3 dci 1,5 z 2009/2010 w dobrym stanie trzeba ze 20.000 zł liczyć .

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!