Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik oleju


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jestem posiadaczem Reno Megane II - 2004 r, przebieg 100.000.

 

Mój problem polega na tym iż komputer pokazuje mi (od początku zakupu, wczęśniej nie wiedziałem co to znaczy) takie komunikaty Noveu .... po francusku, (dostosuj poziom oleju) , oraz Automatyczne włączenie świateł OFF, najlepsze jest w tym to że dzień wcześniej wymieniałem olej, byłem w ASO i powiedzieli mi że to może być wina czujnika oleju lub instalacja, nie powiedzieli mi ile te warianty mogą kosztować, moje pytanie brzmi w jakich granicach kosztuje sam czujnik oleju ? i ile by mogła kosztować naprawa jednego i drugiego wariantu w przybliżeniu, może ktoś miał taki problem?

 

Bardzo proszę o odpowiedź

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się w ASO ile by to kosztowało ale powiedzieli mi że nie wiadomo co to jest czujnik czy instalacja musiałbym zdiagnozować za co na wstępie za wjazd płace dość sporo więc nic konkretnego się nie dowiedziałem,

 

A komunikat pojawia się niestety nie ten nie pamiętam tego słowa ale zaczyna się na RE i z tego co sprawdzałem to oznacza brak

 

Proszę jeszcze raz, może ktoś wie ile mnie to wyniesie :( Pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cięcie]

 

Pojawia się komunikat na komputerze NIVEAU HUILE A REAJUSTER niski poziom oleju choć dzień wcześniej był olej wymieniany, moje pytanie brzmi ile może kosztować naprawa tego, (czujnik oleju lub instalacja z tego co powiedzieli w ASO może ktoś już miał taki problem lub wymieniał taki czujnik) Pozdrawiam

 

Nie cytujemy posta w całości, odpowiadając bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. :( - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH!!!][nie cytujemy całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadamy] :(] -Robak

W ASO nic nie zrobili i na szczęście :) próbowali chyba ale powiedzieli że muszą podpiąć pod kompa zdiagnozować i wtedy mi powiedzą co to jest, nie jestem przekonany o naprawie tego w ASO z powodu zapewne olbrzymich kosztów, dlatego moje pytanie w jakich granicach wymienie ten czujnik oleju .. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie jest to samo od pewnego czasu wyskakuje mi albo NIVEAU HUILE CORRECT czyli wszystko ok. albo NIVEAU HUILE A REAJUSTER czyli niski poziom oleju a na bagnecie jest wszystko ok. Po wymianie oleju wszystko sie uspokoiło na jakis czas a po przejechaniu około 15 tys km znowu wyskakuje co jakiś czas że nie mam oleju i lampka SERVICE. W serwisie powiedzeli mi żebym dał sobie z tym spokój albo wymiana czujnika oleju jakies 600 zł, dlatego musze podjechac na wymiane oleju za którą zapłace 170 zł i mam pewno spokój na jakies 15 tys. km :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!