Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Okazyjna Megane 2004 1.5 dci 82km


michaljk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Mój znajomy ( dobry znajomy) ma na sprzedaż swoją Megane II 2004 z tak szeroko omawianym na tym forum silnikim 1.5dci 82 km z przebiegiem 225 000 Znajomy posiada samochód 4 lata i przejechał nim bezawaryjnie ponad 80 000 km , dbał o samochód, zmieniał olej co 10 - 12 tysięcy i tankował tylko dobre paliwo. Cena to 7000 zł. Dodam, że auto jest dobrze wyposażone - climatronic, tempomat. Lakier w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo kilka miesięcy temu zmieniony rozrząd. Autem kilka razy jechałem i wydaje się być bardzo zadbane, bez żadnych niepokojących dźwięków

 

Czy na prawdę uważacie, że nie warto pchać się w ten silnik ? Może jeśli jeździ od kilku lat i nic złego się nie dzieje, to jest szansa, że problem z panewkami mnie nie dopadnie? Wydaje mi się, że cena jest mocno atrakcyjna. Doradźcie na co jeszcze mogę zwrócić uwagę przy zakupie tego auta? Czy lepiej szukać benzyny ale " nieznanego pochodzenia" od potencjalnie nieuczciwego sprzedawcy ? :)

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/renault-megane-ii-55tys-km-przebieg-1wlas-serwis-C35632299.html

 

Trudno uwierzyć w taki przebieg. Czy zwrócilibyście uwagę na coś szczególnego patrząc na zdjęcia? w weekend mam zamiar obejrzeć ten samochód.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma uszkodzony zderzak z przodu, no i ten lakier na plastiku oraz nie ma klapki na zamku w klamce od kierowcy. Swoją drogą to ciekawe, gdzie podziały się 17" alufelgi, które miał w opcji ten samochód, bo znimi napewno o wiele lepiej by wyglądał :) Aha i jeszcze jakiś niedojda musiał naklejać tą rejestrację na szybę nad tą winietą (która już pewnie dawno nie ważna) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne, na niemieckich zresztą też nie, bo jak się przerejestruje auto, to trzeba nową nalepkę. W Niemczech do centrów dużych miast bez tej nalepki wjeżdżać nie wolno, np. do Berlina. Co do samochodu, przebieg mało wiarygodny, ale nie mówię nie. Kumpel kilka lat temu kupił 15 letnią Fiestę z podobnym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest dobra, rynkowa cena za takie auto.

Nawet, jak by silnik padł, bo ten rocznik jest patologiczny , to kupisz " nowy", młodszy z jakiegoś rozbitka za 4 tys z przełożeniem.

To może być dobra oferta, tylko pamiętaj lej tylko syntetyk , zmieniaj go co 20 tys , nie tak jak jest w instrukcji ( 30 tys km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!