Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rezystor dmuchawy Renault Megane II 1.6 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Nastąpiło samonaprawienie :) zasadniczo to wyjąłem tylko bezpiecznik, włożyłem i voila... dla świętego spokoju oddałem, żeby fachowiec popatrzył, jeden pin był krzywy podobno. Działa i nie cuchnie spalenizną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło samonaprawienie :) zasadniczo to wyjąłem tylko bezpiecznik, włożyłem i voila...

To się nie ciesz na zapas. U mnie dopiero wymiana pinu na nowy ostatecznie rozwiązała problem z 4 biegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogłeś mieć złamany, mój podobno był tylko krzywy, swoją drogą ciekawe kto majstrował przy wtyczce, samo się nie skrzywiło... nadeszły mrozy i odpukać dmuchawa działa na wszystkich 4 biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

koledzy - mam problem z dmuchawą - czasem się załączy czasem nie (wersja klimatronik)... jak nie zadziała to muszę lekko (bądź mocniej) uderzyć w bok obok pedału gazu. Czy może to być wina rezystora czy obstawiacie wentylator?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wentylator. Bynajmniej ja tak miałem. Kupiłem wentylator bo myślałem, że się psuje. Po odkręceniu okazało się, że wystarczyło w starym wentylatorze wyczyścić wszystkie styki i by działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

No ok. A co może być przyczyną przepalania się pinów w wtyczce i gnieździe rezystora. Bo mój się przepalił już 2x w ciągu roku. Wymieniłem wtyczkę z upalonymi pinami. I wszystko było ok. Do czasu. Mój wentylator głównie włączam na 2 prędkość wentylatora. I przepala się tylko we wtyczce na pinie odpowiedzmy za ten właśnie bieg wiatraka. Inne biegi 1,3 i 4 chodzą bez problemu. Dlaczego tak się dzieje i skat ten problem. Może macie jakość pomysły. Pozdrawiam

Edytowane przez clive120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, pierwszy mój post na forum więc z góry przepraszam jak coś nie tak. 

 

Pacjent to Renault Megane 2 1.4 16v, 2004. Klima manualna. Padł 4 bieg nawiewu. Z forum wyczytałem jak się dostać itp. Załączam zdjęcia jak to u mnie wygląda. I tutaj moje pytanie, można to jakoś zreperować (jakieś lutowanie, wymiana pinów czy coś takiego) czy jedynie wymiana kostki i rezystora na nowe?

 

Pozdrawiam, czekam na jakieś info 

IMG_20200625_115757.jpg

IMG_20200625_115718.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie, odkopie trochę. Mianowicie mam podobny problem tzn. nie działa mi 2 bieg nawiewu. 1,3,4 działa. Czy problemem tego też może być rezystor ?

 

Megane 2 1,4 16v 2004r

Klima manualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!