Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane 3 GT


libtech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Może ktoś z użytkowników poradzi. Dziś oglądałem meganke 3 kombi Mój odnośnik i umówiłem się w poniedzialek w bielsku w ASO na przeglad przedzamkowy. Wiem że do wymiany będzie lewy reflektor, ktoś orientuje się jaka jest cena nowego? Może ktoś poratuje linkiem? Ogólnie jak zapatrujecie się na 1.5dCi z przebiegiem 136tys

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Megi identyczna jak moja, tylko, że ja mam benzyniaka. Za ksenon to troche zapłacisz niestety..

http://allegro.pl/megane-iii-lewa-lampa-przednia-xenon-ksenon-lp-eu-i4940163577.html <-- Musi być nowy? Ja kupiłbym używkę na alledrogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ksenonów... W poprzednich autach miałem i oryginalne i (przez chwilę) montowane przez poprzedniego właściciela HIDy. Teraz kupiłem nową Megane III i bardzo cieszę się, że jest bez ksenonów. Dobre światło żarniki i lampy ksenonowe dają właściwie tylko na początku używalności, a w przypadku jazdy w deszczu ksenon daje światło gorsze (moje osobiste zdanie). Nowoczesne żarówki halogenowe dają bardzo porównywalne światło, a przy okazji jest to kolejny element nowych aut, który jest prostszy, tańszy w obsłudze i wymianie, że nie wiem czy warto (na siłę) szukać auta z takimi lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z ksenonów. Po przesiadce z Focusa też nie byłem ich zwolennikiem (ze względu na koszty żarówek), ale po przejażdżce nocą zmieniłem zdanie. Polecam je każdemu, który przymierza sie do kupna auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Megi identyczna jak moja, tylko, że ja mam benzyniaka. Za ksenon to troche zapłacisz niestety..

http://allegro.pl/megane-iii-lewa-lampa-przednia-xenon-ksenon-lp-eu-i4940163577.html <-- Musi być nowy? Ja kupiłbym używkę na alledrogo :)

a czy nie właściwa jest ta? i tylko ta?

Mój odnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

super, to ta meganka jest Ph1? nie rozróżniam, ile może taka kosztować nowa lampa? i gdzie tego szukac (poza ASO Renault oczywiscie?) możesz podać oznaczenie? bede wdzieczny

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wersja przed liftingiem czyli ph1, od 2012 była ph2, a od 2014 ph3 ze zmienionym przodem i reflektorami. Oznaczeń nie znam, zapytaj najpierw w ASO bo np. ten zwykły soczewkowy z aukcji jest droższy niż nowy w ASO (896zł) :idea:

 

Obejrzałem jeszcze raz ogłoszenie, cena niska jak na wersję - albo jest powypadkowa, albo przebieg x2. Na zdjęciu wnętrza lewych drzwi widać uwypuklenie, jakby coś od zewnątrz uderzyło w poszycie drzwi. Ogólnie do mocnego przetrzepania, na jakieś drobne kolizje można przymknąć oko przy tej cenie, byle nie była po dzwonie. Często handlarze zostawią małe "poprawki" do naprawy chcąc przykryć poważniejsze naprawy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, jutro mam umówioną wizytę w ASO więc (mam nadzieje ze się) okaże co w trawie piszczy, sprzedawca mocno twierdzi ze sprawdzał wszystkie elementy czujnikiem lakieru i nic nie było malowane czy robione, przy tej kwocie mowi, że naprawa (lampa plus poklejenie zderzaka) kwota 1500zl, więc za cenę 26900 plus opłaty oraz naprawa mogę się zamknąć w kwocie 30tys. co do przebiegu dwa miesiące temu jest ostatni wpis w książkę w ASO przy 131tyś wiec obecny 138 raczej prawdziwy. jakieś porady na co zwrócić uwagę w ASO dodatkowo?

dziękuje za pomoc

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Dodano: 26 sty 2015 - 19:00

witam, po dogłębnej analizie i weryfikacji w ASO zakupiłem meganke z ogłoszenia. Mam pytanie odnośnie tej lampy ksenonowej, w ASO wycenili ją na 1800zl nową, może ktoś poratuje jakimś linkiem z allegro, gdzie można by kupić najlepiej województwo śląskie

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!