Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III


Hydrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Przeszukałem całe allegro, otomoto, fora samochodowe itp. Rozbieżność informacji jeżeli chodzi o cenę jest duża dlatego postanowiłem spytać u źródła :). W połowie roku planuje zakupić Renault Megane III Coupe. Chciałbym zdobyć model z 2010-2011 roku. Silnik benzyna 1.4 Tce 130KM. Chciałbym dowiedzieć się ile realnie trzeba zapłacić za zadbany egzemplarz Coupe. Czy kwota 28-30 tys będzie wystarczająca ? Od jakiej kwoty można już liczyć że pojedzie się oglądać zadbany egzemplarz - gdzie niegdzie wyczytałem że już od 25 tys proszę o potwierdzenie bądź nie :rolleyes:

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaraj się jednak znaleźć 2.0 TCE ..spalanie to samo a frajda z jazdy nie porównywalna..

Popieram w 100%. Sam sie zastanawiałem pomiędzy tymi dwoma silnikami tylko, że do Grantoura.. Wybór padł na 2.0 w pakiecie GT i nie żałuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jeszcze jedno pytanie czy wersja 4/5 drzwi jest tańsza ? Czy ogólnie za coupe się dopłaca czy raczej ceny na rynku wtórnym są podobne niezależnie od 2/3 lub 4/5?

 

Połączono.

Witam.

 

Rozglądam się za Megane III i trafiłem na takie ogłoszenie:

Megane III 1.6

 

Chciałbym zasięgnąć języka u specjalistów. Czy wszytko gra w tym ogłoszeniu(brak wpisu bezwypadkowy daje do myślenia). Czy jest coś co się rzuca w oczy na zdjęciach? Cena wydaje mi się adekwatna do rocznika i wyposażenia natomiast przebieg jest ogólnie trochę niski 40k to mało jak na 5 letnie auto. Czy warto się nim zainteresować?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie razi Cię plastikowa kierownica (tak na marginesie, to przyjrzałbym się jej dobrze, wygląda na wytartą) i odpowiada Ci cena i auto miało 1(góra 2) właścicieli, to to jest to dobra propozycja. Przebieg to rzecz względna, ja np po 2,5 roku mam 53 tys(prywatnie) , ale to jest raczej powyżej średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam żadnych uchwytów do zamykania drzwi. Tylko te wnęki w podłokietniku. Nawet przeglądając forum to właśnie większość tak ma.

Plastikowa kierownica to akurat nie problem. U mnie taka jest i nawet to nie jest nic uciążliwe. Lepsze to niż kiepska skóra. Planuję od dawna obszyć, ale jakoś że mnie to nie razi i nie przeszkadza to się wstrzymuję.

Jak na 5lat to strasznie niski przebieg, czasem się zdarza taki, ale trzeba już zachować czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!