Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1,6 benzyna 2003


kfadratowy

Rekomendowane odpowiedzi

co do zawieszenia to jeżeli będziesz się trzymał warunków producenta to będzie ok. Tylko częściej można wymieniać gumy stabilizatora za 5zł/szt. tak jak pisał kolega elektronika może czasem zawieść ale na wszystko jest sposób. jak kupisz dobry egzemplarz to będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi o "namierzenie" dobrego egzemplarza. No nic, wezme w tym tygodniu to auto i zobaczymy. Ryzyk fizyk, najwyzej sie sprzeda.

 

EDIT

 

chwile chwile, a jakie to sa warunki producenta? bo ja do domu mam kilometr trasy "paryz-dakar extreme" jest dziurawo, blotnisto i ogolnie do dupy. Megane to nie terenowka, ale czy w ogole bede w stanie przejechac przez jakies glebsze blotko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brać to nie wiem, ale weź pod uwagę że przy tym przebiegu należy się liczyć z dodatkowymi kosztami w najbliższym czasie. Głównie rozrząd do 2.5 tys hamulce tył 900 i przód nie wiem jeszcze ile i ewentualnie jakaś kosmetyka zawieszenia z przodu za kilka stówek. Cena wyjściowa wydaje się być atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo czy tanio to raczej pojęcia względne. Akurat wczoraj wymieniano mi tarcze i klocki z tyłu. Wymiana 139,57 tarcze 2szt. 624,38 i klocki 121,51 ( ceny brutto). Jak dzwoniłem miało być 993,00, po robocie okazało się taniej (nie pierwszy raz). Cena umiarkowana jak na Warszawę, zwłaszcza że na oryginalnych częściach. Polecam AUTO SAPIŃSKI przy Modlińskiej zaraz za wielką stacją Decar. Z uwagi na pobliski decar (najnowsza stacja w Warszawie) Sapiński utracił autoryzację od stycznia ale umiejętności pozostały a ceny przyzwoite. Prywaciarz w warsztacie na podwórku proponował mi wymianę na częściach zastępczych za 850 ( i nawet usiąść nie było na czym). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsza stacja w Warszawie
tzn nowa lokalizacja, bo sama "firma" stanieje i to juz pare ładnych lat. Bogdanie; w/g mnie mogłeś lepiej pokombinowac i zrobi to dużo taniej... rozrząd 2,5 tysiąca to chyba w ASO kosztuje...co do dłuższej rozmowy o warsztatach to polecam dział deal,serwisy,warsztaty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Co do historii Decaru to wiem bo właśnie na Stawkach kupowałem samochód. A cena za rozrząd to faktycznie w ASO i z pompą wody oraz kołem zmiennych faz , ale to dopiero przede mną przy 90 tys. przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!