Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane 3


Gość gophfer

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego piszesz, że nie za bogata wersja, opis jest dość obszerny (tylko żebym widział jak to sprawdzić czy wszystko z opisu jest ;)) (myślę żeby ewentualnie ją zagazować)

U tego samego sprzedawcy znalezłem jeszcze jedną meganke -> 5. http://cieszyn.otomoto.pl/renault-megane-gt-line-kolor-navi-polskora-full-C35692014.html

Pisze, że do wymiany reflektor i otarty zderzak, ciekawe....

z tej chyba zresygnuje jednak, dostałem raport DEKRA i raczej mnie zniechęcił

Gdzieś na tym forum wyczytałem, że 110KM to nie ma FAP, a później chyba czytałem że w zależności do rodku produkcji danych silnik ma FAP lub nie

Rafał byłbym niezmiernie wdzięczny za sprawdzenie i info.

Wysłałem dzisiaj maila z prośbą o VIN dla tej benzynki z Cieszyna. Powiedzcie mi jak najlepiej, gdzie i co sprawdzić mając VIN (nigdy tego nie robiłem). Da sie coś sprawdzić w naym krajowym salonie Renault czy może gdzieś w zagranicznym

Kolejne 4 "fajne sztuki"

6. http://otomoto.pl/renault-megane-iii-1-5dci-pelne-wyposazenie-gwarancja-C35698590.html

7. http://otomoto.pl/renault-megane-iii-lift-led-navi-110km-tylko50tys-km-jaknow-C35696461.html -> ciekawie wygląda.....

8. http://otomoto.pl/renault-megane-iii-1-5-dci-90km-business-navi-fv23-C35665649.html

9. http://otomoto.pl/C35595040.html

Czy nawigacja w Megance tj tylko sama nawigacja, czy też można na nie odtwarzać jakies filmy, np DVd, Divx itp...

Byłem dzisiaj w Krakowie obejrzeć Megane .Oględziny w strugach deszczu nie były komfortowe.

 

Samochód przyjechał z Francji na kołach. W cenę wliczona akcyza ( która jeszcze nie jest opłacona)Co do reszty opłat i finalnej zapłaty trzeba dzwonic i się dogadywać. Człowiek uprzejmy i miły .Twierdzi że handluje okazjonalnie tylko całymi samochodami. Po niedługim dialogu można ocenić że wiarygodny.

Żaden element nigdy wczesniej nie był powtórnie malowany. Lakier ładnie polerką odnowiony, na deszczu szklił sie jak sabaku ... :) Normlane ślady eksploatacji. Mała wgniotka na masce przy znaczku Renault i w tylnej częsci nadwozia. Delikatne rysa prawej strony biegnąca przez 3 elementy od drzwi tylnych do przedniego błotnika. Prawie nie widoczna - ja nie zauważyłem , sprzedający sam mi to pokazał. Facet zapewnia że przebieg jest oryginalny i w 100 % bez wad ukrytych. Dwie karty ale książki serwisowej brak. Na życzenie może przesłać numer VIN . W Karcie Gris ( francuski dowód rejestracyjny) pierwsza rejestracja 02.2012 Wszystkie szyby z 12. Istnieje prawdopodobieństwo że na badaniu technicznym będzie 2012 . Opony takie sobie, kołpak wyglada jak felga ze stopów lekkich. Po dywanikem kierowcy żadnego przetarcia. Delikatnie porysowany plastikowy tunel od strony pasażera oraz schowek na rękawiczki. Najprawdopodobniej od parasola. Tyle z mojej strony . Wybór nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ma fajny pakiet i z tego powodu ciekawa, ale dziwnie niska cena, do weryfikacji rocznik bo model to ph1 2009-2011, ale może być z początku 2012. Ciekawy kolor wpisany "różowy-metallic" :mrgreen:

2. Brak informacji o bezwypadkowości.

3. Brak informacji o bezwypadkowości, wygląda na malowaną, spójrz na prawe przednie drzwi.

 

W modelach ph1 na nawigacji można odtwarzać filmy po wgraniu Tomplayer-a, w ph2 nie ma już takiej możliwości. Są również wersje Live - aktualna pogoda, sytuacja na drogach, omijanie korków itp., ale dość drogi abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim podejmiesz decyzję co do zakupu sprowadzanego auta sprawdź jak kształtują sie ceny tego modelu w tym stanie np. Na mobile.de to wiele mowi. Auta bezwypadkowe 1-4 letnie sa tam droższe niż te same sprzedawane w pl......po prostu nie oplaca sie sprowadzac mlodych bezwypadkowych aut wiec w 95% mozna stwierdzić, iż w takich ofertach jest coś...

 

Dodano: 23 sty 2015 - 09:46

Ps. Biorąc ostatnią z brzegu ofertę nr.9 tydzień temu oglądałem auto obardzo zbliżonych parametrach salon pl. Poleasingowa cena po dlugich negocjacjach 48 tys.pln a tutaj 36 pln. Tj 50% ceny nowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Krakowie obejrzeć Megane .Oględziny w strugach deszczu nie były komfortowe.

 

Samochód przyjechał z Francji na kołach. W cenę wliczona akcyza ( która jeszcze nie jest opłacona)Co do reszty opłat i finalnej zapłaty trzeba dzwonic i się dogadywać. Człowiek uprzejmy i miły .Twierdzi że handluje okazjonalnie tylko całymi samochodami. Po niedługim dialogu można ocenić że wiarygodny.

Żaden element nigdy wczesniej nie był powtórnie malowany. Lakier ładnie polerką odnowiony, na deszczu szklił sie jak sabaku ... :) Normlane ślady eksploatacji. Mała wgniotka na masce przy znaczku Renault i w tylnej częsci nadwozia. Delikatne rysa prawej strony biegnąca przez 3 elementy od drzwi tylnych do przedniego błotnika. Prawie nie widoczna - ja nie zauważyłem , sprzedający sam mi to pokazał. Facet zapewnia że przebieg jest oryginalny i w 100 % bez wad ukrytych. Dwie karty ale książki serwisowej brak. Na życzenie może przesłać numer VIN . W Karcie Gris ( francuski dowód rejestracyjny) pierwsza rejestracja 02.2012 Wszystkie szyby z 12. Istnieje prawdopodobieństwo że na badaniu technicznym będzie 2012 . Opony takie sobie, kołpak wyglada jak felga ze stopów lekkich. Po dywanikem kierowcy żadnego przetarcia. Delikatnie porysowany plastikowy tunel od strony pasażera oraz schowek na rękawiczki. Najprawdopodobniej od parasola. Tyle z mojej strony . Wybór nalezy do Ciebie.

Rafał dzięki za fatygę i sprawdzenie, byłem dzisiaj oglądać to auto. Przejechałem się nim nawet (trochę ekstremalnie nie dość że opony letnie to jeszcze prawie że łyse a Krakowie od wczoraj zima że huhu). Sama Meganka fajne ale niestety widać w niej przejechane te 160tyś. Szukam auta w lepszym stanie jeśli chodzi o środek. Bo do samego silnika, zamieszczanie karoserii raczej zbytnio nie ma się do czego przyczepić.

Jeszcze raz wielkie dzięki

Mam nadzieję że wiesz, że te ostatnie to ph1.

Katalog megane 3 ph2

Dzięki za katalog, po głębszym przeanalizowaniu to chyba fajnie byłoby mieć wyposażanie co najmniej dynamique ;). Powiedzcie mi prosze czy w wersji dynamique była możliwa tapicerka jak w tym aucie http://otomoto.pl/C35692014.html, bo taka mi się najbardziej podoba ale wydziałem ją tylko w wersji GTline...

 

Czy katalog dla ph1 był taki sam czy inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz katalog ph1: < zobacz >

 

Podstawowe wizualne różnice:

ph1 - nielakierowane listwy na drzwiach, inne radio, inny zderzak przedni

ph2 - lakierowane listwy na drzwiach, inne radio, dodano światła dzienne LED (w najtańszych zaślepki zamiast LED-ów). inny zderzak przedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. http://allegro.pl/renault-megane-iii-lift-i5041645611.html

 

Idealny egzemplarz jak dla mnie gdybym kupował w salonie zamówiłbym dokładnie taki sam, co sądzicie o ofercie i cenie. Jakby oferta była prawdziwa i cena zeszła np do 34tyś to biorę.

Orientuje się ktoś jakie są realne kwoty negocjacji przy takich zakupach albo jakaś jest realna cena dokładnie takiego egzemplarza z takim wyposażeniem.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może kogoś zainteresuje, byłem wczoraj w tym ASO i stoi takie coś:

http://smektala.otomoto.pl/renault-megane-kombi-1-5-dci-110-km-dynamique-C35686074.html

Co do auta to niestety nic nie mogę powiedzieć,pojazd nie jest mój, ani nie znam właściciela.

Jedynie ASO mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic podejrzanego nie widzę, cena dość niska.

kurcze wydaje mi się że cena nie jest niska ;( ale pewnie nie jestem obiektywny bo wolałbym zapłacić jak najmniej ;) Rozmawiałem dzisiaj z właścicielem i jest to auto z salonu PL które kupił dla żony, która stwierdziła, że dla niej jest jednak zbyt duży i sprzedaje. Nie chce spuścić z ceny, wieczorem będę miał VIN. Dodatkowo dorzuca kompletnie nowe opony zimowe, więc trochę się napaliłem. Zakładając że wszystko jest zgodne z opisem, brak uszkodzeń, wypadków itp prawdziwy stan licznika i jak mi się wydaje jest to chyba wersja dynamice z dodatkami.

Czy warto za taką ceną, kurcze ale może z 1tyś przynajmniej powinienem urwać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kacper69,

Widzę że jesteś z Legionowa. Mam pytanie i prośbę jakbym przelał Ci kasę na paliwo dałbyś radę podjechać i zobaczyć te Megane z Wołomina. Ja jestem z Krakowa i nie chciałbym się taki kawał przejechać na darmo.

 

Może ktoś inny z tego forum jest z tych okolic i mógłby pomóc, jeśli tak to proszę o kontakt na gopherrMALPAinteria.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wydaje mi się że cena nie jest niska ;( ale pewnie nie jestem obiektywny bo wolałbym zapłacić jak najmniej ;) Rozmawiałem dzisiaj z właścicielem i jest to auto z salonu PL które kupił dla żony, która stwierdziła, że dla niej jest jednak zbyt duży i sprzedaje. Nie chce spuścić z ceny, wieczorem będę miał VIN. Dodatkowo dorzuca kompletnie nowe opony zimowe, więc trochę się napaliłem. Zakładając że wszystko jest zgodne z opisem, brak uszkodzeń, wypadków itp prawdziwy stan licznika i jak mi się wydaje jest to chyba wersja dynamice z dodatkami.

Czy warto za taką ceną, kurcze ale może z 1tyś przynajmniej powinienem urwać....

Ja za prawie dokładnie takie samo auto (ale z rocznika 2013), z takim samym wyposażeniem dałem 3 miesiące temu w komisie dealerskim 52 tys. i nie dostałem opon zimowych. Więc 37 tys. to niska cena.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może nie mega niska, ale dość niska zobacz, że auta np. z rocznika 2013 w posobnym wyposażeniu kosztują ok 20 tyś więcej. Ja oglądałem rocznik 2012 za 40 tys. PLN... Tym, że sprzedaje komis przy salonowy to się nie sugeruj oglądałem chyba z 10 takich ofert i każda miała "coś". W jednym przypadku salon twierdził, iż historia jest 100% udokumentowana bo było to auto po flotowe jeszcze na gwarancji i wielkie było ich zdziwienie kiedy okazało się, iż bok był malowany a nie było śladów po tym w książce serwisowej, poddobnie sprzedawca nie potrafił wytłumaczyć pozostałości odłamków szyby w bagażniku....

 

Dodano: 09 lut 2015 - 20:41

ps. zwróć uwagę, iż w ofercie nie ma informacji, iż auto jest bezwypadkowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!