Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Najpierw sie przywitam, bo piszę tu pierwszy raz.

A teraz pytanie: Czy do Megane III kombi z 2011 możliwe jest zamontowanie relingów dachowych? Jaki to wydatek? Widziałem wątek o Scenicu, ale on nie odpowiada na moje pytanie.

Pozdrawiam,

Shaun.

Edytowane przez ShaunTheSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, na 100% nie ma takiej możliwości. Jeździłem Meganką z tego rocznika w firmie. Wyposażenie mimo, że to było flotowe auto miała całkiem zacne. Relingów niestety nie miała bo jak powiedział Gość z Arvala: "negocjator kontraktu z Waszej firmy nie ma jaj, przy takiej liczebności floty spokojnie mógł pocisnąć o relingi i fabryczną navi". Nasz negocjator faktycznie w spodniach nosił głównie wiatr a dodatkowo był wyznawcą teorii, że relingi są zbytkiem bo przecież zaraz Ludzie pozakładają boxy albo bagażniki rowerowe i wzrośnie kilometraż "prywat". Był imbecylem bo poradziliśmy sobie z tym i pokupowaliśmy nomen omen na firmę takie obleśne belki poprzeczne montowane w górne słupki. Wracając do Twojego pytania: NIE DA SIĘ bo mnie wówczas męczyło by dozbroić swoją w oryginalne relingi i nawet upatrzyłem je sobie na allegro. Panowie z ASO jak zwykle nie potrafili odpowiedzieć czy się da ale wtedy wypadek losowy=drogowy jednego z kolegów odkrył przede mną prawdę. Chłopak skasował Megi tak, że i dach się poważnie zdeformował, odpadła podsufitka i podejrzeliśmy, że nie ma żadnych wzmocnień i otworów montażowych. Tu akurat Francuzi zadają sobie trud i wypuszczają auta z relingami oraz te do których fabrycznych relingów nie da się przykręcić bo poszycie dachu nie jest w nich do tego przystosowane. Paradoks jest taki, że równocześnie wykonują stosowne wzmocnienia i otwory pozwalające na montaż schowka na okulary nad boczną szybą kierowcy, który to schowek NIE WYSTĘPUJE w żadnej wersji wyposażenia MIII (!!!).

Jak by Cię to interesowało to kupując schowek od Laguny (po 20zł na allegro) spokojnie możesz dozbroić sobie auto w ten pomocny gadżet- mam to u siebie (zerknij na zdjęcia w moim profilu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!