Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Lovecraft

Megane II phI Zmiana tarcz zegarów w Megane II

Recommended Posts

Witam, Chciałbym zmienić tarcze zegarów w Megane II. Znalazłem takie na allegro jak w załączniku. Mam w związku z tym pytanie. Czy ktoś już może coś robił podobnego lub wie jak wymienić tarcze na nowe. Wiem jak wyjąć cały licznik i domyślam się jak dostać się do środka bo zauważyłem, że sam licznik ma zatrzaski. Nie wiem jednak czy: należy dostać się od góry, czy od dołu i co najważniejsze czy trzeba przy tym zdjąć wskazówki? Najbardziej boje się ściągania wskazówek, bo nie wiem czy nie jest to jednorazowa zabawa i dadzą się później założyć w odpowiedniej pozycji.

Proszę o pomoc.

Na marginesie chciałem zaznaczyć, że mam samochód stuningowany wizualnie na wersję sport a nowe tarcze zegarów byłyby uzupełnieniem.

post-470-0-27087900-1428074735_thumb.jpg

Ja mam takie jak w załączniku właśnie czekają na zamontowanie. Namiary podałem w temacie http://megane.com.pl/topic/2353-mii-projekt-zegary/page__st__150

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

thumb_hosting_zdjec_1440940384__megane2-6.jpg

Edytowano przez DamianDJ

Witam jak z tymi wskazówkami. Jak je wymontować żeby wymienić tarczę 

Wskazówki są zamontowane na wcisk. Trzeba je podważyć do góry przy osi i tyle. Oczywiście trzeba to zrobić delikatnie ale siedzą dosyć mocno.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się