Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

karta megane II z chin


Rekomendowane odpowiedzi

1olek

nie da się "zaprogramować". Tam jest chip, który programuje się przy pierwszym włożeniu karty w czytnik. Programowanie polega na otwarciu karty, wylutowaniu chipa i wlutowaniu nowego, jeszcze niezaprogrmowanego. Potem do czytnika i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
PO CO MNIE PRZEDRZEŹNIASZ :?:

Pogubiłem się albo niezłą abstrakcją jest to co piszesz...

Programowanie: CLIP, MaxiECU choćby.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

 

Dodano: 25 paź 2016 - 20:39

Błędem był zbędny cytat (nastepnym razem się poprawię ;) ), odniosłem się do Twojej wypowiedzi szafir51 bo wydaje mi się, że nikt nie jest alfą i omegą ale w pewnych kwestiach zabierając głos dobrze jest mieć jakąś podkładkę na poparcie swoich słów. Opisany przez Ciebie sposób programowania karty jest dla mnie taką sama abstrakcją jak demontaż auta na części pierwsze, żeby zmienić koło. W wielu miejscach na tym forum jest wydaje mi się czytelnie opisane czym obsługujemy nasze auta i jak przeprowadza się wszelkiego rodzaju modyfikacje oprogramowania/kodowanie. Lubię wchodząc na forum czytać komentarze które mogą mi pomóc, nie mam pretensji do kogokolwiek, że czegoś może nie wiedzieć ale smuci mnie fakt gdy ktos się wypowiada błądząc w temacie/sugerując komuś rozwiązanie bezsensowne, które może narazić na koszty itp. A wystarczy upewnić się czy ktoś gdzies o tym pisał i jakie są możliwe sposoby rozwiązania problemu.

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może napisać jak samemu zakodować czysta kartę ? Mojej coś odbija i czasami wysyła sygnał zamykania i auto miga kierunkami bez powodu.

Musisz mieć do tego komputer z interfejsem i softem

 

Dodano: 25 paź 2016 - 23:33

Tam jest chip, który programuje się przy pierwszym włożeniu karty w czytnik. Programowanie polega na otwarciu karty, wylutowaniu chipa i wlutowaniu nowego, jeszcze niezaprogrmowanego. Potem do czytnika i wsio.

Co za bzdura. Nic się samo nie dopisuje po włożeniu w czytnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!