Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem taki moduł: http://allegro.pl/modul-drl-swiatel-dziennych-nie-led-coming-home-i5280273071.html

Czy jest szansa, żeby któryś z użytkowników opisał mi w miarę jasno :) (co w którym miejscu i do jakiego kabla - najlepiej z opisem kolorów :)) jak podłączyć to urzadzenie w scenicu 3?

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Poniżej zamieszczam instrukcję

post-83253-0-67129300-1436945142_thumb.jpg

Edytowane przez pepe1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już 164x, że to kłamstwo i ściema co kupiłeś.

sam zapis w aukcji:

Światła Dzienne z oryginalnych świateł drogowych (długich)

jest kłamstwem, wprowadzeniem w błąd nabywcy oraz narażeniem go na przykre konsekwencje.

no ale widać niektórzy lubią prosić się o kłopoty <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie dołożyć dzienne z homologacją niż montować takie paści do autka. Kumaty gliniarz zabierze dowód za uszkodzone światła drogowe i będzie mandat za jazdę bez świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czego nie wiesz? Czytając ten opis mam zastrzeżenia do punktu drugiego. Przewody szare podłączyć do świateł drogowych. Nasuwa się myśl czy taki prąd ( nazwijmy go - wstecznym) nie uszkodzi nam sterownika świateł samochodu. Tuta trzeba by jeszcze wstawić po jednej diodzie półprzewodnikowej na każdy przewód świateł drogowych, po to żeby to napięcie rzędu 6V z twojego cudeńka nie cofało się do sterownika świateł.To jest według mnie najważniejsze w tym podłączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc to można to wszystko podłączyć w skrzynce bezpieczników pod maską. Żeby nie ciągnąć pajęczyn po aucie. Nie mam takiego modelu, dlatego musiałbyś zrobić dokładne zdjęcie wtyczek i kabli które wchodzą do komputera w czarnej skrzynce pod maską. Wtedy mogę Ci pomóc co nie co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

Jeżeli znajdzie się jakis chetny z okolic Mysłowic to chetnie oddam samochód, zeby coś takiego założyć :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś rozeznać temat, co dokupić ( oprawki, wtyczki...) i czy to jest gdzie kupić :)

Może trzeba zacząć od podłączenia komputera czy da się to u ciebie aktywować. Potem podłączyć się z kontrolką do komputera pod maską czy to działa. I wtedy można to montować. Z tego co zostało już napisane na forum to trzeba w tych reflektorach trochę rzeźbić.

Edytowane przez elwik1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!