Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wskaźnik poziomu paliwa :(


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem takie coś. Jak kupiłem samochód to rezerwa świeciła gdy wskazówka dochodziła do czerwonej kreski i R. Szczególnie na zakrętach. Teraz nawet jak mam paliwa na tą pierwszą białą kreskę za R i jadę pod górę albo na zakręcie to czasem potrafi się zaświecić. Czy u Was też tak jest? Czy to jakaś wada czy coś się popsuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pływak sie upierniczył i nabiera paliwa.

 

Wtedy by się utopił i kontrolka świeciłaby cały czas. Mógł sie poprostu zaciąć.

 

 

[Kolejny już raz proszę o nie cytowanie postu 1:1 jak odpowiadasz bezpośrednio pod nim ! - Prezes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

mam podobna sytuacje, kiedys juz robiłem cyrki z pływakiem, ale znów mnie okłamuje, brak siły

 

[Przepraszam - czy kolega może niedowidzi ??? - nawet została skopiowana moja uwaga do poprzednika - to jest dopiero ignorancja - Prezes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet jak mam paliwa na tą pierwszą białą kreskę za R i jadę pod górę albo na zakręcie to czasem potrafi się zaświecić

 

Jeżeli wskazówka pracuje normalnie, to nic innego, jak masz za mało benzyny i na dużych przechyłach pływak włącza rezerwe. Zatankuj wiecej /do połowy/ i sprawdz co sie bedzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaw auto nosem w dol na sporej skarpie, idz na wycieczke, jak wrocisz bedziesz mial zero oleju :mrgreen: (ja to przerobilem w szklarskiej porebie :) ... pare km od domu w Kraku...) i to samo jest z paliwem (tylko jest bardziej plynne) wiec bedzie tak jak janksz pisze. mozesz majac prawie rezerwe poprosic paru chlopakow zeby Ci rzbujali auto na boki. tez powinna rezerwa mrugac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie rację. Zauważyłem to wracając ostatnio z pracy że wskazówka się tak buja a to działa jeszcze z małym opóźnieniem. Wcześniej tego nie widziałem bo nigdy nie miałem mniej niż pół baku. A teraz jakoś tak mi się wyjeździło. Ale już nie będę musiał patrzeć jak mruga - zatankowałem na max i spokój :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Spróbuj włączyć tryb testowy. Prawy przycisk manetki i przekręcić stacyjkę. Dokładnie nie wiem jak to jest w MI. Pewnie nie pomorze ale mi pomogło gdy się zrobił błąd w przeliczaniu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet jak mam paliwa na tą pierwszą białą kreskę za R i jadę pod górę albo na zakręcie to czasem potrafi się zaświecić. Czy u Was też tak jest?
Jak jeździłem maluchem to wsazówka zaliczała od zera do fula przy ostrzejszej jeździe po Wawie ale to był malec :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!