Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zastanawiam się nad Megan III


maxmosky

Rekomendowane odpowiedzi

Heh no niestety. Ale jak są jakieś pomysły żeby się nie ujeździć przez całą Polskę a kopić to słucham ;):P

 

Myślałem tez nad sprowadzeniem samochodu np z Belgii ale brak doświadczenia powoduje że musiałbym się udać do osób, które się tym trudnią na codzień..

 

Dodano: 03 sie 2015 - 16:04

nie wydaje się Wam zbyt niski przebieg w stosunku do ceny?

http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-6-benz-tomtom-2012r-15tys-km-CID5-IDaFozx.html#5fb32c8d6e

widzicie swoimi oczami już jakies minusy?

 

VIN VF1BZ1R0546905681

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez maxmosky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Rok 2012, najsłabszy silnik benzynowy, bardzo słabe wyposażenie, ale ma navi - takie samochody się kupuje do firm, żeby robić dużo kilometrów małym kosztem (również z małym kosztem zakupu auta).

 

W 3 lata w niemczech to on powinien zrobić kilkukrotnie większy przebieg, żeby opłacało się go teraz sprzedawać.

 

Zwracam uwagę na:

- 2012 a przód ph1 - czy nie powinien być przypadkiem ph2 w tym roku? Ew. jakaś końcówka ph1.

- Tylne odblaski zamalowane czarną farbą (?).

- Na liście opcji są podgrzewane siedzenia, ale przycisków nie widzę.

- Bardzo słabe wyposażenie - tylne szyby na korbkę, czarne lusterka, klima manualna, radio chyba od ph1.

 

Więc albo był strzał albo duży przebieg. Plus jest taki że auto z Krk, więc masz łatwiej oglądać i jak co nie jeździsz przez pół Polski.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzą opłaty i cena już przekracza moją graniczną kwotę którą chce wydać na M3

 

Dodano: 03 sie 2015 - 17:11

No chyba że ktoś do 15 800 km nie dopisał jeszcze jednego zera..

 

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-expression-1wl-ks-serwis-navi-klimatronic-nowy-rozrzad-ID6y6Swh.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta meganka nie może znaleźć nabywcy od 5 miesięcy, dobre sztuki nie stoją tak długo. Musisz się chyba ruszyć zza komputera i pooglądać, zabrać do serwisu albo chociaż na stację diagnostyczną... Czasami tak bywa, że ludzie mając nawet dobre intencje zwrócą Ci uwagę na niepasujący zderzak czy nierówne szpary i skreślisz fajne auto np. po stłuczce parkingowej. Zadaj sobie pytanie czy szukasz dobrego auta do jazdy czy egzemplarza w stanie fabrycznym do swojej kolekcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Orzelek ma rację.

Sam bardzo długo szukałem auta i ostatecznie znalazłem po prawie pół roku szukania.

Auto sprowadzone z Francji z porysowanym dachem i wgniotkami na słupku, były to ślady po gałęzi, która spadła na auto.

Do stanu technicznego ciężko się było przyczepić, aczkolwiek ma kilka minusów, auto długo stało, więc widać trochę rdzy na zawieszeniu i elementach silnika.

Tak więc czasem warto rozważyć auto inne niż idealne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk oglądałem i nawet jedna z blacharzem w celu osadzenia czy warto robić samochód. Zresztą jak się ktoś tyle zna na blacharce czy mechanice to ciężko jeździć bo wiele się samemu nie widzi w porównaniu do osoby która ma doświadczenie i spojrzy fachowym okiem :)

Nastawiony jestem na to ze auta którego szukam nie znajdę w jeden dzień :) ono gdzieś jest ale czeka aż sprzedający go wystawi..

Tak jak mówicie trzeba zobaczyć. W tej co kolega kacper69 pisał o progu to ja sam tego nie wyłapałem może to błoto być ? :) a może tylko obtarcie

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kombiaku mam wgnieciony próg od rampy dostawczaka (pamiątka po wizycie w markecie).

Z daleka nie widać i raczej nie będę tego robił.

Jednak gdybym, to zaszpachlował i pomalował, to przy sprawdzaniu pewnie bym się dowiedział o ciekawej historii tego auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porobić foty i przecież nikt normalny nie będzie się bulwersował. Owszem, zawsze to niższa wartość, ale bez przesady. A w ogóle to i tak duża część kupujących (nadal) nie jeździ z miernikami lakieru, że o kompach i interfejsach nie wspomnę. Ani o towarzystwie mechanika/blacharza z prawdziwego zdarzenia.

 

No z progiem o tyle kłopot, że trzeba robić a nie wymienić. A robiony element zawsze, prędzej czy później wysypie rdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie blacharz + miernik to tylko jak widzę dobrą sztuke. Na darmo gościa wozić też nie ma co:)

 

Dodano: 04 sie 2015 - 16:27

Co do tej meganki mam zdjęcia uszkodzenia progu. wygląda gorzej niż w ogłoszeniu chyba. jakby ktoś był zainteresowany

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-expression-1wl-ks-serwis-navi-klimatronic-nowy-rozrzad-ID6y6Swh.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie był wymieniany, do kolegi przyjechał (na lawecie) klient po 160 tyś km, nie wymieniał paska wcześniej, bo myślał, że jeszcze nie trzeba.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!