Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja oprogramowania radia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam wersję oprogramowania 2.2.0.14 i chcę ją zaktualizować do wersji 3.0.0.27

Czy ktoś może posiada plik z tą wersją lub namiary do wiarygodnego źródła?

Nowa wersja obsługuje np. rolkę w pilocie koło kierownicy i pozwala m.in. wybierać zaprogramowane stacje również rolką przy kierownicy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo wszystkie osoby, które znam posiadające w Megankach wersję 3.0.0.27 mają rolkę aktywną..

Dodam, że ich auta są fabrycznie wyposażone w ten soft oraz tamte piloty mają mniej przycisków niż mój ale to chyba nie ma większego znaczenia :unsure:

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tobie szczerze, że ludzie sami często nie wiedzą, co mają i jak dziala. :)

Sprawdzałem u nich i działa :-)

 

Ja u siebie mogę wybierać stacje rolką.

Jaką masz wersję oprogramowania? :-)

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makgajwer, stacje które możesz wybierać rolką to te, które podpisałeś pod klawisze od 1 do 6 czy z listy przypisanej przez radio?

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak :

- rolka nie działała poprawnie, nie wybierała stacji, pokazywały się sporadycznie przy kręceniu rolką w ilości 1, 2 sztuki. Można było je wybrać i zatwierdzić rolką.

- po podłączeniu poprawnym anten do radia (kostka biała i żółta) nagle wszystko działa poprawnie

Zaznaczam że radio grało cały czas idealnie, wszystkie stacje się ładnie wyszukiwały przy obsłudze przycisków na radiu.

Radio mam zmienione z płaskiego na takie z BT (renault), wersja z navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w takim razie osoby posiadające radio z usb z firmowa wgranym softem 3.0.0.27 mogą wybierać stacje ustawione przez siebie (nie z listy narzuconej przez radio) rolką?

Mogą też tą samą rolką zmieniać funkcje w radiu (po uprzednim wciśnięciu "setup") a nie jak w moim przypadku tylko gałką na panelu.

Skąd mam pobrać nowy soft i dlaczego na starym są takie cyrki? :unsure:

Edytowane przez MeHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!