Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup pierwszej Megane II


Marta-Zet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na forum jestem nowa. Chce kupić moje pierwsze auto i po wielu przemyśleniach stawiam na Megane II oczywiście wiele się nasłuchałam, natomiast to nie przekreśliło mojego wyboru. Ale chce wybrać dobrze. Zbierałam na samochód rok, więc chciała bym kupić pewniaka auto które nie rozkraczy się po kupnie itp nie chce żeby to zrujnowało mnie finansowo :) A więc chciała bym się poradzić ponieważ w mojej okolicy meganek w benzynie i z wyposażeniem takim jak chce brak, więc muszę jechać aż 150 km. Czy warto okaże się na miejscu. Jadę tylko z chłopakiem. Ale chciałam się też poradzić co wy o nim sądzicie na pierwszy rzut oka?? Od razu mówię książki serwisowej nie ma, natomiast ma papier z 2011 o przebiegu. Samochód sprowadzony kupiła bym go od pierwszego właściciela w kraju, papiery na wszystkie naprawy jakie wykonywał w ostatnim czasie podobno ma.

 

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-04-1-6-benzyna-lpg-ID6y8Hv5.html#f936823507

 

Proszę o rady i sugestie a może na co zwrócić uwagę przy oglądaniu. Z góry dzięki :))

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mogło być robione po stronie kierowcy (inny odcień lampy), chociaż u mnie też jest podobnie. Tylna wycieraczka stoi w dziwnej pozycji. Poproś o zdjęcia komory silnika. Powinny być w tym roczniku wszystkie plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj dostane jeszcze dzisiaj to dodam :) dzieki za odpowiedz !! a na lampe zwroce uwage :) a czemu u ciebie taka jest ?? czyli w sumie nie ma reguły mogło być cos robione ale nie musiało ??

 

Dodano: 05 sie 2015 - 22:35

załaczam zdjecie komory silnika prosze o opinie z góry dzieki :)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

post-83924-0-18858900-1438806820_thumb.png

post-83924-0-69945500-1438806878_thumb.png

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską przerażająco czysto, brakuje jedynie jednego wcisku od pokrywy akumulatora, po za tym ze zdjęć nie ma się do czego przyczepić.

ALE ze zdjęć auta się nie kupuje, bo co z tego, że opis piękny, fotki śliczne jak silnik może już ledwo zipać... Auto trzeba obejrzeć na żywo, wtedy coś wiadomo. Najlepiej zabrać ze sobą zaprzyjaźnionego mechanika i pamiętać o tym, że to nie salon, a auto ma ponad 10 lat i kosztuje kilka czy kilkanaście procent tego co zapłacono za nie w salonie.

 

PS Inny odcień lampy? Wy to widzicie na zdjęciu? wystarczy, że światło inaczej będzie padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jutro jade go obejrzeć niestety spora odległość powoduje że mechanika ze sobą nie wezme ale chłopaka który tako jako zna sie na mechanice. Dlatego też chciałam na forum sie poradzić. Na co więc zwracac szczególną uwage w tym modelu ?? Prosze o mała rade która pomoze mi w wyborze niezłego egzęplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście jechali oglądać we wcześniejszych godzinach to można podjechać na stację diagnostyczną i za 50zł wszystko wam diagnosta powie co jest nie tak, co trzeba zrobić, co było robione, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wysiedziany fotel kierowcy i pasażera z przodu.

Więc albo ktoś bardzo lubił siedzieć w tym aucie , albo przebieg może być większy.

Jak jeździłem M2 to przy przebiegu 200 tys km mój fotel nie był tak poodciskany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!