Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane Cabrio 1,9


mireczek01

Rekomendowane odpowiedzi

Mój syn zrobił prawko i napalił się na to auto:

Ogłoszenie

dla mnie cena podejrzanie za niska. Przedni zderzak trochę inny odcień ale jeżeli tylko był wymieniony zderzak i np belka to jest to do zaakceptowania.

Niby jest już opłacona i tylko zostaje rejestracja ale cena chyba za niska. Co myślicie, a może już ktoś ją widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena podejrzana faktycznie. Przebieg raczej mało prawdopodobny nie stety. Sprowadzony z Francji jeśli dobrze widzę a wiadomo jakie samochody są sprowadzane z Francji, z firm ubezpieczeniowych porozbijane. Trudno mi gdybać trzeba by jechać z miernikiem grubości lakieru. A najlepiej zadzwonić wypytać się co i jak i na koniec dodać że jak przyjadę i nie będzie tak jak Pan mówi to Pana utłukę. Ja zawsze tak mówię i dopiero po tym zaczynają trochę pękać i mówić prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silnik był uszkodzony, może auto kupione z walniętą turbiną - skoro jest na nią gwarancja, to była robiona już w Polsce. Auto nie ma polskich blach, więc nie jeździła po kraju. A jak nie jeździła po kraju, to najprawdopodobniej silnik był złom.

Ja kupiłem w maju Espace z uszkodzonym 1,9 120KM - bezwypadkowy, z zachodu.

Niedawno kupiłem scenica II z tym samym problemem. W obu przypadkach "turbina do wymiany" czyli silnik był złomem.

 

Ta meganka może być na żywo mocno zniszczona, zaniedbana. Wyposażenie praktycznie żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na opis o turbinie nie zwróciłem uwagi. Zapewne jest tak jak kolega meganecoupe02 piszę. Samochód może być mocno zniszony skoro opłacało się komuś go sprowadzić, naprawić turbinę, opłacić, to samochód musiał być mocno tani w zakupie. Dodatkowo jak daje pisemną gwarancję na silnik to znaczy że był pewnie naprawiany a za taką cenę 7800 to musiał być złożony na "sztukę". Ale to tylko przypuszczenia.

 

Ja kupiłem swoją Megankę 1.9 z informacją że silnik uszkodzony i do naprawy, jechałem z założeniem że będę go robić ale jak się okazało padł przepływomierz, przez co zapchał katalizator. Wymieniłem pierwsze, katalizator wypaliłem i samochód normalnie jeździ i silnik dobrze pracuję, jednak turbina i silnik trochę dostał w kość przez to że przepływu spalin nie było dobrego, pierścienie i resztę będę robił. W moim przypadku akurat sprzedający minął się z prawdą na moją korzyść ale zazwyczaj jest w odwrotną stronę i trzeba słuchać sprzedających z przymruzeniem oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!