Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czerwona Megane III GT 1.5 dci 110 KM VF1KZ1G0248172081 Hajmig


kater-acme

Rekomendowane odpowiedzi

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/21742-Czerwona-Megane-III-GT-1.5-dci-110-KM-VF1KZ1G0248172081-Hajmig

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Powyżej link do forum bez-wypadkowe, gdzie dokładniej opisałem co i jak.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Poniżej garść szczegółów dla potomności i gugla.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-salon-pl-faktura-vat-23-r4-m6-dynamique-ID6y9kMl.html#6ded9221a8

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Renault Megane III Grandtour kombi 2012 Dynamique 1.5 dci 110 KM 6 biegów

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

VIN: VF1KZ1G0248172081

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Sprzedawca: Hajmig, Warszawa

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Autko bite, naprawa wykonana partacko, a co gorsza zostało to zatajone i w opisie i we wstępnej rozmowie ze sprzedawcą. A wyszło to na jaw po sprawdzeniu przez rzeczoznawcę.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9

Regulamin forum jasno mówi o zasadach wklejania zdjęć. Niewłaściwe poleciało do kosza. -Prezes

post-83864-0-79041900-1439841523_thumb.jpg

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego komisu i nie zamierzam znać, nie chcę też stawać w ich obronie, ale to, że coś było lakierowane jak dla mnie nie skreśla auta.

Zacytuję Cię ze strony bezwypadkowe.net

 

Być może powiecie, że przesadzam, że to tylko stłuczka była. Sam frein stwierdził: "Auto mechanicznie sprawne lecz po naprawie blacharskiej (kilku elementów). Sugeruję to kolizję. Takie naprawy mogą mieć konsekwencję w przyszłości użytkowania auta. Dalko mu od auta składanego z przystanku lecz niestety uderzenie był na tyle silne że próg poszedł." - ale dla mnie to niestety dyskwalifikacja, szczególnie przy jednak dość wysokiej cenie.

 

 

Jesli chodzi o próg, to chciałem zauważyć, że w megane III jest on chyba zrobiony ze sreberka po czekoladzie. Podejdź do pierwszej lepszej meganki III i zapukaj w próg palcem - to jest pic na wodę a nie próg. Ja miałem w swojej zagięty od spodu, a nie było żadnej rysy - tzn że mógł się zagiąć od czegoś delikatnego.

Kolejna sprawa - kto by wymieniał poszycie w drzwiach? Po pierwsze nie kupisz samego poszycia do drzwi, a po drugie, drzwi do megany III można kupić już za 150zł w kolorze.

 

Ja u siebie też miałem w kombi lakierowane tylne błotniki. Blacharz chciał wstawiać poszycie "bo błotnik pogięty". Ja się nie zgodziłem i błotnik nie był spawany, a podprostowany i zaszpachlowany. W najgrubszym miejscu było ok 1mm grubości powłoki. Jakbym wstawił zdjęcie tego uszkodzenia to być może znalazłyby się osoby, które by tego w ogóle nie naprawiały. Oczywiście osoba, która kupowała ode mnie auto dostała zdjęcia sprzed naprawy do wglądu, a później ASO na Jerozolimskich potwierdziło. Wolę 1mm szpachli niż wstawione idealne poszycie, gdzie za pół roku wyjdzie rdza, bo "Heniu" się nie postarał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!