Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

wiem ze bylo duzo postow na temat ktory ja poruszam ale mam problem i pytanie:)

otoz przeczytalam chyba wszytskie posty na temat spryskiwaczy w megi ale... od jakiegos czasu (tzn odkad zaczela sie zima) spryskiwacz od strony kierowcy dziwnie psika... tzn z jednej dziurki leci normalnie z drugiej niezaleznie jak sie go ustawi pryska gdzie chce.. albo na dach albo na auto jadace/stojace za mna albo gdzies w bok albo na szybe ale tak jakby chcialo a nie moglo.. z drugiej dziurki leci normalnie... ze spryskiwacza po stronie pasazera wszytsko w porzadku tak jak powinno byc...

probowalam juz to przepychac iglami itp ale nic nie daje(albo poprostu robilam to za lekko bo ztego co piszecie zazwyczaj trzeba to zrobic z jakas tam sila...) ale jesli nie pomoze takie przepychanie to co to moze byc...?? zauwazylam to odkad wymienilam plyn na zimowy - czy to moze jakis syf sie tam zebral od tego plynu czy co... moze ktos jednak moglby jeszcze napisac co moge z tym sprobowac zrobic....

 

moje drugie pytanie dotyczy spryskiwaczy mgłowych - gdzies to wyczytalam a swoja droga w kilku autach mialam okazje zobaczyc i czy takie spryskiwacze mozna dostac do megii?? jesli tak to moze ktos wie gdzie (moze allegro ale z tego co patrzylam to byly do samych japonczykow) no i jaka cena takiej zabawki i czy to sie sprawdza?? bo faktycznie na szybe to sie ladnie rozlewa i napewno lepiej czysci niz taki normalny spryskiwacz... ale czy warto i czy takie zamowione np na allegro bedzie pasowalo dzialalo tak jak powinno czy dac sobie spokoj?

 

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam:)

 

 

aha i jeszcze jedno pytanko odnosnie karty...przestala dzialac jedna karta gdy wkladam ja zeby odpalic auto na komputerze wyswietla mi sie ze card not detected czyli ze jej nie wykryto.. auto zamyka sie i otwiera bez problemuy z tej karty tylko nie chce odpalic bateria jest dobra bo wymienialam na nowa i bylo to samo.. wyczytalam na forum ze jest to jakies uszkodzenie mechaniczne karty... czy moze byc to jednak cos innego?? jak to sprawdzic?? czy da sie cos z tym zrobic?? bo kupno nowej karty to troche drogi interes z tego co sie orientuje...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megusia, jak masz zdolności majsterkowicza, albo faceta który chętnie to zrobi, to możesz kupić w aso citroena dysze spryskiwacza do C3 (mgłowe) cena za sztukę to około 20zł, i je zamontować.. na pewno nie bedzie to idealnie pasowało, tylko bedzie trzeba na kleju przykleić, ale efekt super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak narazie spryskiwacze dzialaja - faktycznie trzeba bylo troszke wiecej sily zeby dobrze przepchac te dysze czy jak im tam;p

kolek dzieki za informacje na temat tych mglowych zastanowie sie nad nimi bo faktycznie sa one lepsze od tych zwyklych spryslkiwaczy - takie jest przynaqjmniej moje zdanie

w kazdym razie dzieki za wszelka pomoc:)

pozdrowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ja poinformuję, że założyłem wczoraj dysze od C3 (12,40zł szt. w salonie Citroena).

 

Trzeba było tylko trochę spiłować ich trzonek i weszły idealnie na wcisk, nie musiałem używać żadnego kleju. Różnica jest kolosalna - polecam wszystkim :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam poglądowe zdjęcie, gdzie trzeba spiłować (zaznaczone na zielono)

 

mgowe3hd0ik1.jpg

 

Niestety lepszego nie mam, bo nie zrobiłem, a to jest z allegro.

P.S. Nie kupujcie na allegro, bo są po 21zł szt. , a ja tak jak pisałem wyżej płaciłem 24,40 za komplet w salonie Citroena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!