Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, skorczi napisał:

Można je dorwać jeszcze tutaj: http://www.renault-czesci.pl/spryskiwacz-szyby-renault-289309708r-moto-dynamic(3,1830,1987).aspx ale koszta wysyłki dochodzą. Dostępne będą od jutra podobno. Jak by wynegocjować wysyłkę listem poleconym to by się opłaciło. Ja nie chciałem czekać. 

Dzięki za cynk, wezmę świece, filtry to się będzie opłacało. Tylko poczekam na potwierdzenie czy to działa jak powinno i czy trzeba coś przerabiać. 

Edytowane przez markis80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lelupi napisał:

Dodatkowe zaworki zwrotne są zbędne, dysze posiadają wbudowane takie zawory.  

 

To białe w środku? 

 

WP_20180122_20_35_54_Pro.thumb.jpg.ef477674c71baf051efbed5c84326204.jpg WP_20180122_20_36_00_Pro.thumb.jpg.d25f657bb48da74d48be43005e4ceef2.jpg WP_20180122_20_36_41_Pro.thumb.jpg.e1e85dda30d7e89f4ceaac2b9a50437b.jpg

 

Pasują idealnie pod stare oryginalne. Coś płaskiego i zajmuje chwilę, gorzej z ustawieniem... 

I nie wiem czy to kwestia temperatury czy ciśnienia przez dołożony zaworek zwrotny ale zamiast mgiełki mam jeden siurek... Pytanie do posiadających takowe dysze czy w zimie zamiast mgiełki siura pojedynczym ciurkiem, bo nie wiem czy reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2018 o 16:11, skorczi napisał:

Można je dorwać jeszcze tutaj: http://www.renault-czesci.pl/spryskiwacz-szyby-renault-289309708r-moto-dynamic(3,1830,1987).aspx ale koszta wysyłki dochodzą. Dostępne będą od jutra podobno. Jak by wynegocjować wysyłkę listem poleconym to by się opłaciło. Ja nie chciałem czekać. 

Dzięki za cynk, wezmę świece, filtry to się będzie opłacało. 

Dzisiaj sprawdzałem u znajomego w MEGANE III FLUENCE i jest mgiełka. 

Może masz kiepski płyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, skorczi napisał:
3 godziny temu, markis80 napisał:

...Może masz kiepski płyn. 

Z biedronki ;)

Czyli chyba jeden z lepszych, w mojej opinii oczywiście. Też tam płyn kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ręką odjął. Tryska dobrze, lepiej niż oryginalne. Zaworek poszedł na tył, ale muszę go wymienić na taki:

 dce2c73748fba87f0f0ca219aa7c.thumb.jpg.146d2d7af0b9f1bb30843ba8ace92855.jpg

z boczną blokadą, mój to tulejka z kulką ze sprężynką w świetle przewodu co bardzo mocno ogranicza przepływ, na tył się sprawdza bo działa od ręki, przy czym płyn spływa słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

wszyscy piszecie o rożnych modelach i dyszach spryskiwaczy do jak widzę do rożnych modelu. A temat jest o dyszach spryskiwaczy do Megane ii.  W końcu czytam i już głupieje w końcu jakie NA PEWNO dysze mgłowe będą pasowały do MEGANE II  PHI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2018 o 21:01, clive120 napisał:

xxx

 

289309708R na 100% pasują. Sam mam takie i się sprawdzają.

 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!