Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane III GrandTour 1.4 - Garwolin - ocena ogłoszenia


piwakk

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sprawdziłem w vin dekoderze to wychodzi ze jest 2010 rok. Wtedy bardziej realne wydaje sie to wszystko? Czy nadal coś podejerzane?

Tak, z 10tys PLN za mało chce jak za ten przebieg, silnik, i wyposażenie. I jak kolega wyżej stwierdził, a mi po głowie to samo chodziło, felgi sobie przejął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze znalazłem jedno ogłoszenie. Czy możecie zerknąć i ocenic? :)

 

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-4-tce-ID6ybgiW.html

 

Vin ustalony od sprzedawcy:

VF1BZ1V0643387135

 

Dodano: 27 wrz 2015 - 15:31

Witam

Auto sprawdzone szczegółowo na stacji aso i wszystko ok Przebieg zweryfikowany 90tyś. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Podczas przegazowwywania czyli obroty na ok 3-4 tyś pojawia się niewielki chwilowy dym ciemniejszy z wydechu. To normalny objaw w benzynie 1.4tce? Porównywałem to moim seicento z przebiegiem 100 tyś ale tam niebieski a potem ciemny z wydechu.

Planuję jeszcze odwiedzić przed zakupem stacje i zrobić analizę spalin ale czy to jest wiarygodne.

Proszę o opinię

Piwakk

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz.Podczas przegazowwywania czyli obroty na ok 3-4 tyś pojawia sie niewielki chwilowy dym ciemniejszy z wydechu.To normalny objaw w benzynie 1.4tce?

 

Raczej nie. Zdrowy diesel nie powinien kopcić, co dopiero benzyna.

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papuga

 

Witam

Słabo widoczny ciemny przez chwilę ale po porządnej przegazówie, może jestem przewrażliwiony. Najlepiej jak ktoś by sprawdził to u siebie w benzynie najlepiej w 1.4tce.Ja w tygodniu sprawdzę to dokładnie na tym aucie może jadąc za nim i poproszę o depnięcie.Może analiza spalin,ktoś ma jakieś sugestie

Pozdr.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez piwakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!