Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


kris08

Rekomendowane odpowiedzi

Strona domowa.

Nie wymieniasz kolektora. Wyjmować chyba nie wyjmują, ale zapierają się, że żadnych opiłków tam nie będzie. Metody nie chcieli podać. Zresztą, to w ich interesie, żeby się nigdzie nie dostały, bo jak będą niszczyć auta, to stracą klientów, a na tym im raczej nie zależy.

Ja mam STAG 4 QBOX BASIC z wtryskami Dragona. Więcej szczegółów technicznych dowiesz się pisząc do nich maila, od razu w odpowiedzi dostajesz 3 zestawy z pełnym spisem podzespołów.

Edytowane przez Damn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wywiercić kolektora nie pozostawiając w nim opiłków. Nie ma cudownej metody. Bezwzględnie ściągamy kolektor. Pitec'a odpuść. Mieli dobrą renomę, a to co ostatnio wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o dobrych fachowców , a z tymi to dziś trudno , jeśli ja naprawiam reflektor to robię go na 6+ , tego samego oczekuję od kogoś ,

fakt jest taki że silnik łyka olej, na 5000 km nawet nie raz litr oleju , dlatego aston mnie trochę przestraszył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitec'a odpuść. Mieli dobrą renomę, a to co ostatnio wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie

Akurat ze swojego doświadczenia mogę ich polecić, jednakże nie wiem, jak wygląda doświadczenie z nimi u innych, co zakładali po mnie. Ja zagazowałem w grudniu, więc dosyć niedawno, wszystko działa cacy, było dodatkowe strojenie na przeglądzie po tysiącu kilometrów na moje życzenie, bez żadnego problemu. Chętnie bym zobaczył negatywne opinie, no offence of course.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitec'a odpuść. Mieli dobrą renomę, a to co ostatnio wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie

A co jeszcze wyprawiają? Miałem u nich zakładane i faktycznie było kilka przygód :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Masz jakiś link do ich strony ? Też słyszałem o BRC i ponoć bardzo dobre opinie

A to prawda że kolektor musi być wymieniony ?

 

Tutaj masz warsztaty w Twojej okolicy co montują Brc: http://www.lpg-brc.pl/index3_wojewodztwo1.php?name=wielkopolskie1. Podzwoń, popytaj, negocjować cenę zawsze warto. Cociaż lepiej zainwestować odrazu w coś sprawdzonego i mieć spokój, niż wracać potem na poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!