Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podgrzewanie tylnej szyby - Fluence


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak u Was zachowuje się tylne szyba podczas podgrzewania?U mnie nie działa górna część podgrzewania, ale kiedy się przyjrzałem tym wiązkom zauważyłem, iż są one symetrycznie poprzerywane. Stąd moje pytanie czy ten typ tak ma, a jeśli tak to czemu ma służyć ta górna część szyby, jeśli się nie odmraża?

 

Dodano: 03 lis 2015 - 09:12

Foto:

post-80492-0-00790700-1446538318_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie czekał do serwisu tylko pojechał do ASO z załączonym zdjęciem. I proszę mi to naprawić bo to jest niebezpieczne. A na naprawę gwarancyjną zawsze można auto zastępcze wyciągnąć tylko czasami trzeba trochę pomarudzić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj do serwisu 15 000! Dlaczego? Bo wymienią Ci szybę, nikt się nie będzie bawił w ASO w smarowanie ścieżek pastą.

Więc jak chcesz mieć szybę z tego samego rocznika co pozostałe, to załatw to w tym roku, nikt Ci nie będzie marudził przy sprzedaży, że samochód był uszkodzony i szyba wymieniana na taką z innego rocznika ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie Pawel :) Bylem dzis w serwisie i dowiedzialem sie ze to wlasnie antena :) Sprawdzilem z mechanikiem w nowym Fluencie i to samo, ale wizyta w serwisie nie byla bezcelowa. Pan zaproponowal ze skoro juz jestem to moze sprawdzi falujace obroty o ktorych cos tam wspomnialem. Wyczyscili przepustnice, wymienili uszczelke i jest o wiele lepiej, mozna by powiedziec ze jest super. Obroty nie faluja praktycznie wcale, po wlaczeniu klimy nie ma zadnego spadku obrotow. Wczesniej jak startowala klima to caly silnik sie ruszal. Teraz praktycznie zero. Generalnie serwis Zieba w Katowicach bardzo profesjonalnie dziala, moge z czystym sumieniem polecic. W sumie pogodzilem sie z tym falowaniem, a tu taka niespodzianka. Takze dzieki koledzy, bo w sumie gdyby nie Wy to bym nie pojechał :)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!