Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Słabe światła mijania?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy użytkownicy Megane 3 pH 2 z reflektorami soczewkowymi z żarówka H7 nie odnosili wrażenia po kupnie nowego auta, że mają bardzo słabe światła?. Posiadam wszystkie 3 modele megane i każdy jeden świeci o niebo mocniej i dalej niż ten najnowszy, nie wiem czy to wina reflektorów, bo przecież żarówki są nowe fabryczne a oni szaju nie wkładają.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żarówki mogę zmienić, ale raczej nie wydaje mi się, żeby to aż tak wielka różnica nagle była, dla porównania światła w megane 1 i megane 2, które również posiadam to mocą świateł mijania to po prostu niszczą ta najnowsza meganke, dlatego podejrzewam, że to może być wina samych reflektorów.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto sprawdzić samo ustawienie tych lamp? Ja wcale na światła z przodu w III nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła były regulowane przez ASO na gwarancji po moim zgłoszeniu i powiedzmy jest troszkę lepiej, natomiast no bez szału, chyba że po prostu kiepskie reflektory są w tym modelu i ja za dużo wymagam ale no nie mam jak tego porównać z inną meganką dlatego też moje pytanie ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa, czy Ty na pewno masz megane III phII? Bo w tych modelach nie było soczewki, no chyba, że masz ksenony.

Jeżeli masz najnowszy model megane III (ten z najnowszymi lampami) to nie mam porównania, nie jeździłem takim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wymienię na wydajniejsze soczewki, jeśli się okaże, że po prostu są kiepskiej jakości ale póki co mam auto na gwarancji, więc dlatego też to pytanie czy może ktoś odczuwa podobnie jak ja ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga x2

Problem w tym że auto jest na gwarancji. A czym różnią się te soczewki od fabrycznych??

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć mam ten sam problem tez mam megane III ph II i zeczywiscie nie sa to najlepsze zarowki podobno jest kwestia wymiany zarowek h7 na np. Osram Brake Night Plus czy też Unlimited przymierzam sie do wymiany wlasnie ale do konca nie wiem ktore wybrać, w poprzedniej megane II z 2002 mialem ksenon takze fajnie swiecilo no ale yeraz sa soczewki i coz począć.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, kilka dni temu odebrałem Megane RS rocznik 2015, wracałem do domu i zauważyłem, że strasznie krótko świecą światła mijania, dodam że padał śnieg z deszczem, ciemno, więc nie było przyjemnie. Troszkę poczytałem i co proponujecie? Chcę polepszyć zasięg i barwę świateł mijania? Aktualnie świecą chyba za krótko i na żółto. Mam soczewki chyba bo na bank nie xenon :D

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!