Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Polecane konto bankowe


airbites

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedługo będę musiał zmienić konto bankowe i pytanie do was. Czy macie jakiś polecane konto bankowe bez opłat i możliwością przelewów zagranicznych, karta płatnicza i wypłaty z bankomatów różnych?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, trudno o takie konto dla osoby fizycznej, by funkcjonowało równocześnie dobrze i w kraju i za granicą.

Chodzi o wpłaty uposażenia na konto.

Z wybieraniem w bankomatach krajowych jak i zagranicznych raczej nie ma problemu.

Z tej przyczyny syn pracujący za granicą, posiada 2 konta, jedno krajowe i drugie wymagane przez pracodawcę w Austrii.

Nawet banki zachodnie działające w Polsce nie miały w ofercie takiego rodzaju rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witasz niedługo będę musiał zmienić konto bankowe i pytanie do was czy macie jakiś polecane konto bankowe bez opłat i możliwością rzelewy zagraniczne, karta płatnicza i wypłaty z bankomatów różnych?

Banksmart.Pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam bank T-mobile, wszystko załatwiasz online lub przez telefon, dają przelewy natychmiastowe gratis(10).

Przeczytaj warunki - nic to nie kosztuje.

A jeżeli jest szansa że zakładałbyś tam konto, daj mi swój e-mail, za polecenie tego konta otrzymam 50 zł :)

Poczytaj, porównaj z innymi i wybierz.

 

(mam 3 konta)

ING < mBank < T-mobile

 

Nie ma moim zdaniem lepszego.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Też polecam mBank .

Wygodny ,przyjazny i tani.

Karta działa w kraju i za granicą (nawet w Chnach płatności bez problemów ),a opłaty za wybieranie kasy w bankomatów powyżej 100 za darmo mniejsze kwoty BLIKiem,opłaty za korzystanie z karty wystarczy raz porządnie zatankować Megi i jest bez opłat.Można też założyć konto walutowe.

Edytowane przez pit-men
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór konta w konkretnym banku zależny jest od tego czego potrzebuje użytkownik , od tego trzeba by zacząć dyskusję.

Ja mam dwa konta :

-w mBanku - mam je od kiedy tylko powstał mBank , kiedyś było atrakcyjne, teraz ma coraz gorsze warunki, wprowadzili opłaty za kartę ( trzeba zrobić co najmniej 5 transakcji aby konto było "bezpłatne") , oprocentowanie lokat to jedno z gorszych na rynku. :(

 

- w Eurobanku - mam to konto od roku, właściwie to z niego coraz więcej korzystam, bo dla mnie jest dużo atrakcyjniejsze, bo ma funkcję zwracania 0.5% za płatności kartą ,oprocentowanie lokat jest dużo lepsze niż w mBanku. Dla mnie to konto jest najlepsze.

 

Kiedyś miałem tez konto w Santander, ale tylko dlatego że mieli najlepszą dla mnie ofertę kredytową, z której korzystałem w tym banku.

Jak spłaciłem kredyt to zlikwidowałem konto, bo reszta ich ofert nie była tak dobra jak kiedyś w mBanku. Ale na dzień dzisiejszy może być dokładnie odwrotnie.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bieżących czynności BZWBK nie ma żadnych opłat, po spełnieniu kilku warunków: karta - pięć operacji, bankomaty - bezpłatne BZWBK. Oprocentowanie oszczędności bardzo słabe. Najlepsze warunki do bieżących czynności bankowych i oszczędzania ma NESTBANK. Mają konto oszczędnościowo-rozliczeniowe - oprocentowanie 1,7 %, można wypłacać z niego dowolną ilość razy, ale tylko jedna wypłata jest bezpłatna. Wpłacać można bez ograniczeń. W ten sposób nie mamy zablokowanych pieniędzy. Każdy wybiera to, co dla niej jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Z kontem nie tylko trzeba unikać problemów, ale też patrzeć na zyski.

Np taki MBank proponuje 2 % na lokatach dla wszystkich, nie tylko dla "nowych klientów"

 

https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/lato-z-lokata/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!