Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba w ocenie meganki


Grzesiek01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem dość ciekawą ofertę z meganką,ale potrzebuję ,żeby ktoś kto się zna, rzucił okiem na zdjęcia w ogłoszeniu.

Będę wdzięczny za wszelkie opinie :)

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-2007r-100-bezwypadkowe-100-oryginal-przebieg-93tys-okazja-ID6yfVrl.html#bfcbbfe2c2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie zarejestrowane w Polsce - dochodzą dodatkowe koszty.

Ciekawe czemu handlarz zasłonił na fotkach tablice rejestracyjne?

ciekawe czemu nie podał w ogłoszeniu numeru VIN?

Czemu wymienił rozrząd , skoro auto ma tak mały przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest właśnie zarejestrowane w Polsce.

 

Dziwne, bo naklejki na szybie nie ma.

 

I jeszcze ciekawostka: sceneria zimowa, leży śnieg, a termometr w aucie pokazuje 7C :)

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wymienił rozrząd , skoro auto ma tak mały przebieg?

0

 

Nie wiem co akurat w tym, że wymienił rozrząd jest tak ciekawego. Co z tego, że auto nie ma przebiegu jak ma "swoje lata" (słownie osiem). Mam analogiczną sytuację w swojej MIII. Auto ma 5 lat a przejechane 80 tys. Czy w związku z tym powinienem "zamknąć oczy" i czekać kolejne pięć by dojechać do przebiegu (160kkm) przy którym producent zaleca wymianę rozrządu. Skoro staramy się Człowiekowi doradzić to unikajmy nieprzemyślanych, negatywnych opinii. Acha jeśli chodzi o mnie to nie czekałem i właśnie odebrałem swoją od mechanika po wymianie rozrządu+pompa "wody" + pasek osprzętu + napinacz.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co akurat w tym, że wymienił rozrząd jest tak ciekawego. Co z tego, że auto nie ma przebiegu jak ma "swoje lata" (słownie osiem). Mam analogiczną sytuację w swojej MIII. Auto ma 5 lat a przejechane 80 tys. Czy w związku z tym powinienem "zamknąć oczy" i czekać kolejne pięć by dojechać do przebiegu (160kkm) przy którym producent zaleca wymianę rozrządu. Skoro staramy się Człowiekowi doradzić to unikajmy nieprzemyślanych, negatywnych opinii. Acha jeśli chodzi o mnie to nie czekałem i właśnie odebrałem swoją od mechanika po wymianie rozrządu+pompa "wody" + pasek osprzętu + napinacz.

 

Ciekawe jest właśnie to , czemu ten sprzedawca zdecydował się na wymianę tego rozrządu, poniósł z tego powodu koszty , co w sumie podniosło cenę auta, jak jeszcze według podanego przebiegu nie trzeba było go wymieniać?

Bez wymiany rozrządu auto było by tańsze pewno o 500 zł, szybciej by się sprzedało, dlatego to mnie dziwi.

Takie wymiany może robić sobie bogaty filantrop , ale nie handlarz nastawiony tylko na zysk.

Dlatego w tym przypadku sugerowałem czujność, bo może auto ma rzeczywiście taki przebieg, że trzeba w nim wymienić ten rozrząd, a może był wymieniony właśnie dlatego że się rozrząd w nim uszkodził?

Tego nie wiem, ale jak auto tematu prosił o "wszelkie opinie", to je podaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wcale tego rozrządu nie wymienił a tylko tak napisał - żeby potencjalnie skusić (w końcu już nie trzeba tego robić, hmm)?

Bardziej by mnie interesował brak naklejki na szybie - jest i nie nakleił czy jakieś wałki?

Edytowane przez Kolasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!