Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III 1.6


arka3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry po 6 letniej przerwie :)

Po paru latach rozstania z Renault ciągnie mnie do odnowienia znajomości, a że ostatnio pojawiło się sporo ogłoszeń z Megane III z roku 2014 jestem bliżej tym zainteresowany.

Prośba do Was, czy nastąpił jakiś skok jakościowy w porównaniu do Megane II ? Interesuje mnie ten sam silnik K4M, wtedy jednak był on dość mocno awaryjny. Mi zdarzyło się 2x wymieniać słynne koło KZFR, komputer UPC, taśmy kierownicy itp. To wszystko w ciągu roku i 30kkm... 1.6 wchodzi w rachubę ze względu na montaż LPG. Samochód zamierzam kupić na okres około 2 lat (wtedy kończy mi się leasing cytrynki żony i będę brał coś nowego) i generalnie ma to być tani w eksploatacji pojazd na przeczekanie.

Druga sprawa może ktoś mi wyjaśni skąd taki wysyp poleasingowych Megane z rocznika 2014 z naprawdę minimalnymi przebiegami (od 15kkm do góra 55kkm)? Rozumiem 3-4 sztuki ale prawie u każdego dilera stoi kilka egzemplarzy 1.5dci i 1.6.... Sam prywatnie robię po 30kkm rocznie, a przecież latem latam głównie motocyklem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2016 - ma być nowa wersja Megan IV

<><><><><><><><><><><><><><>

Silnik 1,6 benzynowy - to konstrukcja z końca XX wieku - b.dobrze znosi gaz -

<><><><><><><><><><><><><><>

Silnik 1,5/110 KM diesel - udana konstrukcja - proszę poczytać na forum

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.9 - Enter Aston76

 

Po co 2 razy wciskasz spację?

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!