Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Grandtour - może ktoś oglądał?


Alone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś może oglądał auto w Bodzentynie http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6b-16v-klima-orginalny-przebieg-jedyna-taka-w-polsce-ID6yjATP.html

 

 

Zdaję sobie sprawę, że auto przyprowadzone na "zarobek" była polerka itp - nie oczekuję idealnego samochodu za 10tys (w dodatku 11to letniego) pytanie żeby się nie utopić w czymś trefnym.

Jako wada - tylko jedna karta (czyli dodatkowo jakieś 500zł na zapas), czy wszystkie meganki II miały listwy na progach? (jak się drzwi otworzy) jak miałem jedynkę to miałem tutaj jej brak - była bita i malowana czy po prostu tak wyszło, tak samo brak wygłuszenia klapy silnik.

Czy jest sens robić test zegarów?

 

Numer VIN VF1KM0J0H33656968 komuś coś powie?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdą koszty rejestracji, ciekawe , czy kupisz je od handlarza, czy od poprzedniego właściciela?

Auto ma jakieś ciekawe naklejki na tylnych błotnikach.

Ogólnie to ładnie wygląda.

Urzekło mnie w opisie:

"Spalanie na poziomie 6l na 100km"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kosztów rejestracji zdaje sobie sprawę

W teksty o takim spalaniu nie wierze-jak się w 9ciu w mieście będę mieścił to ok

Jest szansa się czegoś dowiedzieć w ASO po podaniu vin?-renault ma jedna bazę?

Co do naklejek na błotniki tez nie wiem o co chodzi-martwi mnie brak nakładek na progach

 

Ktoś może podpowiedzieć które cyfry na szybach oznaczają rok, czy na lampach też jest rok i jak odróżnić cewki sagema(w MIphII miałem już wymienione)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oznakowaniem na szybach jest różnie, różnie producenci robią, najczęściej jest tylko jedna cyfra - ostatnia cyfra roku , i kropki - to chyba kwartał (?)

Pod tablicami rejestracyjnymi masz reklamę serwisu, sprawdź tam, może coś się dowiesz więcej o aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc

 

Auto ma malowane dwa elementy (lakier 250-300 mikronów) oczywiście sprzedający zaskoczony tym i poduszka/kierownica niemniej zaryzykowałem na to auto - za takie pieniądze z tych lat wiadomo ze cudów nie kupie, ważne żeby było z jednego kawałka resztę się ogarnie za różnicę która została.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując że ktoś miał jakiś przypadek i tak zrobił jak piszesz można by tak to określić.

Zdarza się że zmieniają kierownicę i poduszkę od innego modelu dla innego wyglądu wnętrza, nie pierwszy raz to widzę i zmieniona kiera nie znaczy że miał jakąś kolizję. Nie jestem pewien ale tej poduchy od Laguny II nie zamontujesz do kierownicy MeganeII/ScenicII więc pewnie kierownica też jest zmieniona, mocowanie kierownicy jest takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kierownice wraz z poduszką wymienił handlarz,bo w tej wersji jest plastikowa kierownica,która szybko się wyciera i brzydko wygląda,a poduszka nie została wymieniona z powodu kolizji,tylko dlatego,że oryginalna z megane nie pasowała do kierownicy z Laguny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!