Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skradziony spoiler tylnej klapy - Warszawa - kombi lift


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Dzisiaj w nocy w Warszawie skradziono mi na parkingu pod blokiem spoiler/daszek, został bezczelnie wyrwany z tylnej klapy w szarej Renault Megane II Kombi po lifcie. Nigdzie nie leżał w pobliżu, nic innego nie zostało naruszone, złodziej potrzebował prawdopodobnie tylko lampy, bo plastiki mocujące zostały połamane i zostały w zatrzaskach. Samochód zawsze był parkowany poprawnie, nie było opcji żeby ktoś zrobił to złośliwie.

Niestety nie mam AC. W ASO koszt spoilera - 690 zł, lampa: 350 + lakierowanie na własną rękę. Na allegro jest kilka, lecz żadnego nie ma w kolorze, a lakiernika wolałbym uniknąć. Chciałbym zapytać czy ten element będzie pasował ze wszystkich wersji silnikowych kombi z Megane II, oraz czy może przypadkiem ktoś nie ma na zbyciu takiego w kolorze jak na zdjęciu?

 

+ czy komuś jeszcze coś takiego się przytrafiło?

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zwiało Ci gdzieś daszka po drodze.

Nie wiem jak po lifcie ale przed była akcja serwisowa na dodatkowe mocowania daszka.

Sąsiadowi już 2 razy na autostradzie zerwało daszek i teraz znowu jeździ bez.

Ja byłem w ASO i mi dokleili mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosol, ale czy to mi coś zmieni skoro nie mam ani klapy, ani również lampy, tylko jest to co widać na pierwszym zdjęciu?

 

 

//EDIT: ASO powiedziało, że mój samochód nie był objęty akcją serwisową

Edytowane przez localh0st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Już wcześniej szukałem, okazuje się że znalezienie całej klapy jest zdecydowanie łatwiejsze niż samego spoilera, w dodatku cała klapa jest znacznie tańsza, lecz aktualnie niestety nie ma w kolorze. Będę czekał aż się jakaś pojawi.

 

Tutaj jeszcze mam pytanie- czy jest jakaś różnica w klapach w wersji phI i phII?

Dzisiaj również sprawdziłem czy nie został rozerwany przewód do 3 światła stopu i miernik pokazywał, że na wtyczce jest ok. 0.3V, a po wciśnięciu pedału hamulca jest ok. 13V- czy to w normie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosol, ale czy to mi coś zmieni skoro nie mam ani klapy, ani również lampy, tylko jest to co widać na pierwszym zdjęciu?

 

 

//EDIT: ASO powiedziało, że mój samochód nie był objęty akcją serwisową

 

Oczywiście nie zmieni... Dałem odpowiedź, że phII również objęte są akcją.... Możliwe, że tylko do któregoś miesiąca produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!