Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 2.0 i GAZ prośba o ocenę


DjPozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów! Mam do Was ogromną prośbę... na początku maja sprowadziłem do Polski ( z Holandii) Renault Megane II kombi (2005r) 2.0i benz+gaz, 6biegów, opony letnie, kołpaki. Autem przyjechałem na kołach, żadnych problemów. Przyjechałem, wyczyściłem w środku, wyprałem tapicerkę, napełniłem i odgrzybiłem klimatyzację iii wystawiłem. Cena 12 500. Do dzisiejszego dnia zero zainteresowania , zero telefonów, co jest nie tak ? Silnik ? Cena ? Zasugerujcie coś... Cena 12500 to samochód opłacony i gotowy do rejestracji, zrobiony przegląd, butla gazowa ważna 10 lat po legalizacji.

Wyposażenie to m.in. klimatyzacja, tempomat, 4 elektr szyby. Samochód nie faluje, wszystko działa, nie puka. Co najważniejsze nie ma masy kitu, kleju, "szpreja", czarnych wkrętów, co robią Mirasy...Przebieg z jakim autem przyjechałem 180tys, nie mam na to książek serwisowych, a kupować z Allegro nie będę. Nie wiem czy jest to przebieg oryginalny. Gaz w samochodzie, oryginalny holenderski. Wyrażam zgodę na wizyty w dowolnych stacjach diagnostycznych, serwisach, warsztatach...Proszę napisać czy cena jest adekwatna, czy może silniki 2.0 to dno ? Pozdrawiam i liczę na pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste gaz holenderski równa się kłopoty. Brak serwisów, które na tym typie instalacji się znają. Po drugie przebieg auta. Na gazie mało się nie jeździ. Sprawdź w ASO po Vinie jaki miało auto przebieg w Holandii wpisane.

Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!