Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Mój zestaw to radyjko TTI770, antenka to Sirio T3-27.

Jeszcze tylko ramkę muszę wykombinować, i powiesić gruszkę (myślałem o miejscu z prawej strony radia)

A wygląda to tak:

thumb_hosting_zdjec_1465740129__3.jpg thumb_hosting_zdjec_1465740117__2.jpg thumb_hosting_zdjec_1465740140__4.jpg thumb_hosting_zdjec_1465740099__1.jpg

Sprawdzałeś kolego SWR tej anteny na tym uchwycie klapowym ?Aż jestem ciekaw wyniku.

Wszystko cacy, ale dla anteny najlepsze miejsce zapewniające najlepszy odbiór i nadawanie to centralny punkt dachu. Może nie wygląda to tak szpanersko ale za to działa należycie. Testowałem już różne pozycje umiejscowienia anteny ale w każdym dobrym serwisie CB mogą to potwierdzić. Oczywiście antena też ma znaczenie+oczywiście zestrojenie całości co kosztuje 10-20 zeta. Niestety 90% użytkowników to olewa w wyniku czego mamy w eterze szumofony. To jest jeden z powodów, że ostatnio raczej używam Yanosika.

Miałem ten zestaw wcześniej na autku Chrysler Voyager, też antenka zamontowana na tylnej klapie tyle że bez uchwytu, tylko na stałe (przewiercona dziura w klapie). Strojona była wtedy i śpiewało radio ładnie. Teraz jeszcze nie zdążyłem sprawdzić strojenia, ale w trasie leciałem ostatnio i rozmawiałem normalnie. Jak podjadę na strojenie to podam wynik.

Ostatnio na trasie dzięki CB 4 suszarki uniknięte i dwa razy korek ominięty. :D Trasa Warszawa --> Zator --> Warszawa.

Aha, a zamiast Yanosika mam nawigację NaviExpert, suszareczki też mi pokazała i pomogła ominąć korki. <ok>

Aha, a zamiast Yanosika mam nawigację NaviExpert

Tylko że za NaviExpert płacisz co miesiąc abonament, a za Yanosika nie.

Abonament się płaci, ale pod względem map i wyznaczania tras, to NE jest co najmniej klasę wyżej od Yanka.