Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

KME Nevo czy STAG 4 Qbox Plus?


kopek00

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz ludziom wciskać BRC to od razu powiedz im ile kosztuje obowiązkowy przegląd instalacji. Ile kosztują filtry.

A przede wszystkim ile kosztuje reduktor i wtryskiwacze przy wymianie. A z całą pewnością w trakcie wieloletniej eksploatacji BRC

trzeba będzie wymienić i wtryskiwacze i reduktor.

 

Jako ciekawostkę sam może zdradzę ten skrywany sekret montażystów BRC. Jeden wtryskiwacz LPG kosztuje w BRC 200zł, 4 cylindry to mamy 800zł.

A to jest tylko cena zakupu, doliczmy montaż i strojenie instalacji skromnie licząc wymiana wtryskiwaczy wyjdzie 1000zł.

Reduktory BRC kosztują po 800zł + wymiana i strojenie instalacji.

 

Nie ma sensu prowadzić wojny co jest lepsze Qbox czy Nevo. Ja uważam Staga i KME za tak samo dobre produkty.

A to, że monterzy Staga nie potrafią nic innego zamontować i wystroić to inna para kaloszy.

Mam 15 lat doświadczenia w branży gazowej i wiem co pisze.

Są warsztaty gdzie montują od 20 lat do wszystkiego Valteki a właściciel mówi że ojciec to montował,on montuje i nie widzi problemu.

W tym jest problem, w poziomie umysłowym 90% gazowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Ci wtryskiwacze tylko baracudy,elektronika czy stag czy lpg tech czy kme nevo bez różnicy, aby ogarnął to kto montuje, do tego reduktor kme tur

Mój ojciec ma w Lagunie założone baracudy, sterowniki staga 300 plus i reduktor kme tur. Auto ma na gazie już jakieś 120000 tys i zero problemów. Ja w swojej Megane 2 mam sterownik qbox net plus i też pięknie chodzi ale na listwie ac w02 z reduktorem ac r01. Najważniejszy jest gazownik a nie partacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!