Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane 2 1.5 DCI do oceny


THS

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/renault-megane-luxe-dynamiqe-1-5-dci-82-km-krajowy-ladny-CID5-IDgUavR.html#6076bdcd8c

 

 

Panowie proszę o ocenę tej Meganki ponieważ mam zamiar jutro się po nią wybrać.

I jeśli się da to podpowiedzcie gdzie znajdują się jakieś oznaczenia roczników na błotnikach słupkach itd bo podobno wszystko jest w oryginale.

Pozdrawiam.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze szukał bym jedynki w benzynie.

Ten silnik z tym przebiegiem to już skarbonka.

Z kalkulacji wynika że robił 16 tyś. km rocznie. Bardzo mało jak na diesla.

Jest to handlarz bo jak zapytasz wujka Googla o telefon to pokarze inne ogłoszenia LINK

Twoja kasa, Twój wybór ale ja bym odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cena trochę niska i to mnie dziwi a jedynki nie chce za bardzo.

Gość twierdzi że bez żadnych problemów zgadza się na podjechanie do ASO i sprawdzenie wszystkiego dokładnie chodzi mi o CLIPA.

Podjadę jeszcze jutro ze znajomym i zobaczymy dokładnie i posprawdzamy ewentualnie skoczy się do ASO a tam raczej wszystko powinno wyjść.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie był serwisowany w ASO to nie ma sensu do nich jechać. Ewentualna usługa na rzecz handlarza bo pokasują błędy <zolta> .

CLIP nie pokaże co jest z silnikiem.

Nie chcę być przekorny, ale oględziny zakończycie już po zobaczeniu karoserii.

Z drugiej strony chętnie przeczytam Twoją krótką recenzję po oględzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w sumie racja z tym Clipem ale popytamy czy był serwisowany co i jak.

Właśnie odnosnie tej karoserii tak jak pisałem ktoś coś wie gdzie i jak pozaglądać czy wszystko jest w oryginale i gdzie znajdę jakieś numery dotyczące rocznika, itd, bo w rodzinie jak na razie same laguny a w megankach nie bardzo wiem, gdzie coś takiego znaleźć.

Jutro na pewno się odezwę co i jak także nie ma problemu hehe.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma dobrego mechanika to mu sprawdzi bez problemu. Ostatnio czytałem na forum ze deska ma od strony kierowcy naklejke z produkcji pod zaślepka, Jeżeli nie była wymieniana to ma oryginalną naklejke z vinem nawet chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!