Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brzydki zapach po włączeniu wentylatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Nie mogę sobie poradzić z brzydkim zapachem zaraz po włączeniu wentylatora nadmuchu w kabinie. Odgrzybiałem miejsce montażu filtra oraz dałem nowy filtr. powtarzałem całą operację dwa razy. Podejrzewam, że coś śmierdzącego siedzi jeszcze w kanałach dolotu powietrza do kabiny za plastikową maskownicą na podszybiu. nie mam pojęcia jak bez demontażu tej części tam wszystko wyczyścić, może ktoś na forum miał podobny problem ps. aplikacja środka czyszczącego przez otwory przy wycieraczkach pomaga na krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystkie środki ze sklepów to są o kant tyłka rozbić. Trzeba jechać do profesjonalnego serwisu i zrobić ozonowanie. Trzeba się też liczyć z tym, że jak klimatyzacja jest mocno zapuszczona to już jej nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Mam problem z dziwnym  zapachem z nawiewu tzn po uruchomieniu samochodu zapach z nawiewu jest taki jakby ulatnial sie czynnik chlodzacy (dokladnie taki zapach wystepuje w wezach od klimatyzacji), klimatyzacja chlodzi bez problemów, macie jakieś pomysły ?

lapka2.gif

REGULAMIN - pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 5.05.2019 o 17:38, D0MIN napisał:

Witam

Mam problem z dziwnym  zapachem z nawiewu tzn po uruchomieniu samochodu zapach z nawiewu jest taki jakby ulatnial sie czynnik chlodzacy (dokladnie taki zapach wystepuje w wezach od klimatyzacji), klimatyzacja chlodzi bez problemów, macie jakieś pomysły ?

lapka2.gif

REGULAMIN - pkt 5.6 literki PL - mireczek01

 

Hej

 

Być może mam ten sam problem, bo nie mogę sobie poradzić z dziwnym zapachem.

Samochód rozebrany do blachy, wszystko na wierzchu, wszystkie kanały nawiewów odłączone, więc powietrze wylatuje prosto z mieszalnika czy może to się rozdzielacz nazywa?

Przez wyjścia z rozdzielacza widzę, że parownik czyściutki (sam kilka razy czyściłem najpierw) ale po włączeniu obiegu powietrza smród. 

Wewnątrz parownika jest trochę tłustego osadu, może to ten olej z układu z czynnika?

Na podpięciu do parownika widać z ruki po lewej jakby coś kapało bo zostawia brązowe ślady poniżej.

 

Jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

RAW

20190728_102802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!