Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe LOGO


Lukas.s

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to fajnie byłoby jakby był układ:

megane I, scenic I, megane II, scenic II.

I nie więcej, bo i tak te 4 ledwo wcisnąłem, jak dojdzie jeszcze jeden to będzie trzeba drastycznie wszystko pomniejszyć. Cieszę się że podoba się. Jak będziecie mieli fotki z jakiegoś spotu to podmienimy ;-)

P.S. Tylko nie kłóćcie się kogo Renia ma być na logo :mrgreen:

P.S.P.S. Można zmienić tak kolorystykę forum?

screen2tg2.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla niezadowolonych użytkowników Scenic'a

Nie ma Scenic'a bo nie mogę znaleźć widoku który pasowałby do ujęcia na którym stoją pozostałe meganki. Jak znajdę to wstawię, ewentualnie czekam na jakąś zbiorową fotkę z spotu na którym będą widoczne wszystkie ewolucje meganek i scenica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona zobaczyła logo i stwierdziła jedną rzecz, z którą się zgadzam...widok wszystkich aut z przodu jest średni,bo wyglądają podobnie bądż identycznie...wstawisz Scenica i przod będzie taki sam jak Megi...ale takie było życzenie jednego z M,więc jest jak jest. ja wolałbym pokazać różnorodność autek typu tył coupe,htb albo boczek Scenica itp :mrgreen: może za rok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytykować? o czym ty piszesz? póki co z całego forum tylko ja i lukas podjeliśmy kwestie logo. Więc o wykazywaniu się to wiesz... Co do zdjęć jest pełno albo można powycinać pojedyńcze modele i powstawiać w różny sposób...i wcześniej napisałem,że logo mi się podoba (także na priv-a lukasowi to napisałem) a to była uwaga mojej żony...przepraszam za nią,że nie jest zachwycona nowym projektem tak jak ty

najłatwiej to komentować, a ciężej się wykazać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć jest pełno albo można powycinać pojedyńcze modele i powstawiać w różny sposób
wszystko przed tobą

 

a to była uwaga mojej żony
moja żona zobaczyła logo i stwierdziła jedną rzecz, z którą się zgadzam
:mrgreen::mrgreen: :)

 

Każdy kto ma jakiś pomysł niech go proponuje, nie zawsze umiejętności artystyczne pozwalają coś stworzyć, ale wyobraźnię każdy ma i może ktoś wpadnie na jeszcze lepszy pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius: tu nie chodzi o wyobraźnie,bo wiadomo jak z nią jest :mrgreen: widziała 3 projekty, jeden w ktorym auta są ustawione tak jak zapodałeś pomysł,drugi mój i kumpla oraz trzeci lukasa (ten początkowy), gdzie auta są pojedyńczo powycinane i pokazane z różnych perspektyw..i nie chodzi tutaj o zazdrość (bo pewnie zaraz takie podejrzenie padnie) tylko o pokazanie że jednak te auta są różne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!