Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe LOGO


Lukas.s

Rekomendowane odpowiedzi

ziolo, suchutki i gojgien mają powód do dumy

no dobra zgadzam się, lecz fotka została sprytnie odwrócona <ok> długo porównywałem ponieważ nie przypominam sobie bym robił fotę w tym ustawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka została sprytnie odwrócona <ok>

ja po felgach poznałem, a później tylko się upewniłem :)

 

Lukas.s, musisz mieć jeszcze coś w zanadrzu, podziel się, a my ocenimy :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK, więc na koniec to Krzychu podejmie decyzje, a teraz możemy pobawić sie w projekty <ok>

Lukas.s, brakuje czegos w tym twoim logo - całe jest spokojne i nagle w jednym miejscu naładowane zyciem i nawet w tym życiu brak nowości phase liftingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się jeszcze jakoś to ubarwić i zrobić ewentualnie wersję z logo nalepek

 

EDIT:

Tak na szybko zmajstrowałem takie oto logo:

forumlogo4sf9.th.jpg

Ale to jeszcze nie koniec <ok> bo jeszcze do końca mi się nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, nie ma nic przeciwko nowej grafice na stronie. Warunkiem jest umieszczenie logo z nalepek. Wydaje mi się, że wystarczy wybrać jeden model Megane i umieścić go na grafice.

Lukas.s, to zaproponowałeś jest OK ale za dużo tych samochodów naładowałeś. Czekam również na inne projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak będe miał chwilke w week,to może coś wymyśle fajnego

co do projektu lukasa: to połączyłbym opcje 1 z 2

 

sama druga opcja ma za dużo autek na banerze,także ja bym zostawił żółtego z baneru nr 2 i logo oczywiście też oraz wstawił 3 autka w czarnym tle z baneru nr 1 (zamiast tych 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!