Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe LOGO


Lukas.s

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tematu poruszonego w shoutboxie.

 

Mam parę pomysłów na nowe logo, ale mam problem z czcionkami

-mam czcionkę RENAULT lecz do końca nie jest odwzorowana

-czcionka MEGANE :-x istnieje wogóle taka? Jeśli administracja posiada owa czcionkę np. tą co jest użyta w obecnym logo to prosiłbym o nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas.s, czcionki takie istnieją, są odpłatne, a nazywają sie: MicrogrammaDBolExt.ttf i MicrogrammaDMedExt.ttf. Tyle tytułem odpowiedzi na pytanie.

Teraz moje pytanie: Co zrobimy z dotychczasowymi naklejkami, koszulkami, czapeczkami, jeśli pojawi się nowe logo forum <ok> Pomysł może dobry ale deczko spóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się (o ile dobrze zrozumiałem wątek na shoutboxie) że kol. Lukas.s chodzi tu o logo u góry strony nie zaś o logo forum znane z naklejek czy koszulek <ok> (mogę się mylić...)

Pozdrawiam! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo u góry strony nie zaś o logo forum znane z naklejek czy koszulek

tej czcionki zastosowanej w banerze, niestety nie znam, tu kontakt z Krzychem wskazany ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banner robił kolega DrNO ale niestety gdzieś zawieruszył czcionkę. Proszę bardzo o przymierzenie się do layoutu (jeśli ktoś ma taką ochotę) dla strony informacyjnej Renault Megane. Będą tam zebrane wszystki dane techniczne, wyposażeniowe itp.

Ostatnio byłem bardzo zajęty, stąd takie opóźnienie w mojej odpowiedzi. Postaram się odszukać wspomnianą czcionkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach spędzonych na szukaniu czcionki znalazłem podobną, nazywa się: Wile Roman (odmiana Times New Roman), ale niestety nie jest za free :-x

 

P.S. Szukanie wersji free w trakcie... <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kam1l, zgodnie z postem Admina, jest zgoda na projekty. Co do daty, to nie bardzo jest się czym pochwalić, w sensie 1753 np. <ok> Forum ma dopiero 2 lata, 2006-09-04 to data posta Admina z informacją o forum i jego przeznaczeniu. http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=11&highlight=#11

Za to zainteresowaniem jakie wzbudziło w sieci przez te 2 lata i ilością userów, może śmiało się szczycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromny projekcik nowego logo <ok>

forumlogo3sy8.th.jpg

i screen przeglądarki z wstawionym logo:

screenju2.th.png

Oczywiście czekam na komentarze i ewentualne propozycje zmian które chyba jeszcze wprowadzę (nie jest to jeszcze ostateczna wersja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziolo, suchutki i gojgien mają powód do dumy <ok>

Logo może być, ale może masz jeszcze jakieś inne projekty, żeby zrobić jakieś porównanie ewentualnie ankietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!